Dergi Abonelik Formu
Kullanıcı Güvenlik Sözleşmesi

GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşme,  www.gourmetandstyling.com web sitesinin güvenlik politikasını içermektedir. www.gourmetandstyling.com (web sitesi) internet sitesi ziyaret edilmesi/üye olnması ile iş bu gizlilik sözleşmesindeki koşulları kabul edilmiş sayılır.

             www.gourmetandstyling.com üyelerinden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerin korunması ve gizliliği çok önemli ve öncelikli olup, bu bilgilerin 3. Kişilerle paylaşılmayacağı www.gourmetandstyling.com tarafından beyan ve kabul edilir.

              www.gourmetandstyling.com gerektiğinde site üyelerinin IP adreslerini kopyalama hakkını saklı tutar. IP adreslerinin kopyalanması sorunların giderilmesi amaçlı olabileceği gibi, kullanıcıları tanımlamak amaçlı da olabilir. Kullanıcılar, www.gourmetandstyling.com’un, kendilerine ait IP adresleri kopyalama hak ve yetkisine sahip bulunduğunu beyan ve kabul ederler.

            www.gourmetandstyling.com’da yer alan kayıt formları : Kişisel bilgiler, iletişim bilgileri( telefon numaraları, elektronik posta adresleri vb) yaş, eğitim durumu, medeni hal, ekonomik durum (gelir seviyesi),kredi kart bilgileri, banka hesap bilgileri gibi bazı bilgileri Kullanıcılardan istenebilecektir. Bu bilgiler, sipariş, ürün ve hizmetlerin pazarlanması, üyelik bilgilerinin güncellenmesi, üyeliğin sürdürülmesi ve yönetilmesi, 3. Kişilerin vereceği teknik, lojistik vb gibi hizmetlerin site adına düzenli ve doğru şekilde yerine getirilmesi amacıyla da kullanılabilecektir.

            www.gourmetandstyling.com  üyesi olunduğu anda, aksi belirtilmediği sürece  web sitesi ile ilgili içerik ve 3.kişilere ait reklam ve ilanlar ve buna bezer bildirimler ve duyurular www.gourmetandstyling.com yetkilileri tarafından üyelere,  e-mail ve SMS yolu ile elektronik posta adresine ve cep telefonuna gönderilebilecektir.

Kullanıcılar, diledikleri zaman bu bildirimleri almaktan vazgeçme ve daha sonra yeniden başlatma hakkına sahiptirler. www.gourmetandstyling.com  tarafından bu bildirimler, günlük ve haftalık olarak yapılabilir. Kullanıcılara ait demografik bilgiler (yaş, cinsiyet, medeni hal vb) , kullanıcı eğilimlerini belirlemek ve 3.kişilere ait ürünlerin reklamların hedef kitleye ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılmakta olup,  kişisel  bilgiler 3. Kişilerle paylaşılmayacaktır. Kişisel bilgileri içermeyen kullanıcı bilgileri, 3.kişilerin kullanıcı eğilimleri konusunda doğru çıkarımlarda bulunması ve bölümleme yapması amacıyla kullanılır.

            www.gourmetandstyling.com  tarafından Kullanıcılara ait mali bilgiler istenmesi halinde (kredi kartı bilgileri, banka hesap bilgileri vs)  Kullanıılar, bu bilgilerin kredi kartı merkezleri ile paylaşılmasını kabul ederler. Kredi kartı bilgileri: Kredi kart numarası, son kullanma tarihi, CVV numarası, kart sahibi ad ve soyadından ve diğer gereken tüm bilgilerden oluşmaktadır.

            Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmekte ve bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmektedir.