Dergi Abonelik Formu
YAYINCILIK

Gourmet&Styling Creative ekibi, sektördeki yılların deneyimini, 3 aylık periyodlar halinde çıkarttığı Gourmet&Styling dergisi başta olmak üzere süreli ya da sürekli yayın yapan yemek dergileri ve kitaplar gibi  yayınların yayıncılığını da üstlenmektedir. Çıkardığı her basımda yemek dünyasındaki yeniliklere, lokal malzemelerin önemine, Türk mutfağının tarihte ilerleyişine ve çevremizde olan biten gastronomik olaylara adres olan G&S Creative ekibi, okuyucuları için herşeyi düşünüyor. Gourmet&Styling dergisinde yer alan Sokak Lezzetleri ile her gün önünden geçip farkında olmadığınız yemekleri tanır, Acemi Mutfak ile mutfak fobinizi tamamen yenebilirsiniz. Bunun yanında köşe yazıları ile çevrenizde olan biteni takip edebilir ve Türkiye’nin en ünlü şeflerinin tariflerine ulaşabilirsiniz. Her bir sayısı ve kitabı farklı damak tatlarına ve insan profiline ulaşan G&S Yayıncılık ile gastronomi dünyasına mutlak katılım sağlayabilirsiniz.

 

Şeflerin Mutfağı

Hayat yaşanılan ve akılda kalan anlardan ibaret… Yaşanılan o güzel anların tekrarı hiçbir zaman mümkün olmuyor. Anın tamamını yaşıyoruz lakin maalesef sadece belli noktaları hatıralarımızda kalıyor. Yaşanılan ve unutulmak istenmeyen güzel anılar ya video kayıtlarında can buluyor ya da küçük fotoğraf karelerinde…
Biz de kayda aldığımız Şeflerin Mutfağı programını sizler için bir de fotoğraf karelerinde bir araya toplamak istedik. Ünlü şeflerimizle mutfaklarında birlikte yaptığımız yemek tarifleri ile hatırlanası anıları, fotoğraf karelerinde bu kitapta bir araya getirdik.

Programın her bölümünün videolarını izlerkenki tebessümleriniz kitabı okurken de sizinle olacak. Sizi o yaşanılan anlara misafir ederek şeflerimizin bizi ağırladığı gibi sizleri de mutfaklarında ağırlamış olacak.

Ünlü meslektaşlarımla yaşadığım ve benim için unutulmayacak anılardan oluşan, iş ortaklarımızdan biri olan Komili’nin katkılarıyla tamamladığımız, renkli içerikleri tarif ve görsel şölen yaşatan Şeflerin Mutfağı adlı kitap siz değerli okurlar için hazırlanmış oldu.

Programda şeflerimizin bizim için menülerinden özenle seçip yaptıkları yemeklerin tarifleri, sizler için tarif kitaplarınızın arasında vazgeçilmezlerden biri olmaya aday…

Sevdiklerinize sunup birlikte yerken güzel anılar biriktireceğiniz günlerinizde sizin de anılarınızda yer almak istiyoruz. Lezzetli yemeklerle süslediğiniz anılar hatıra kesenizden hiç eksik olmasın.

 

 

 

 

Sonsuz Türk Mutfağı

 

Boraniden bulgur köftesine, haydariden ahtapot yahnisine bildik tatlar... Yepyeni lezzetler peşinde olanlar için karidesli füme patlıcan, taze kekikli zeytin çorbası, zerdeçallı ve avokadolu füme piliç salatası veya portakallı rokalı pide Farklı tatları modern bir yorumla kaynaştıran rakı dondurması, pişmaniyeli cezerye ve kırmızıbiber tatlısıTürkiyenin en önemli aşçılarından Eyüp Kemal Sevinçten bugünün damak tadına uygun olarak hazırlanan birbirinden lezzetli tarifler...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloglardan Sofranıza

Birbirinden farklı ve oldukça lezzetli tariflerin yer aldığı bir yemek kitabıdır.  Yemek yapmaya tutkun 42 blog yazarını bir araya getiren Bloglardan Sofranıza Seçme Lezzetler kitabı yemeğe dair farklı algıları, beğenileri ve yorumları bir araya getiriyor. Her blogger’dan 3 tarif olmak üzere toplam 126 tarif bulunuyor. Şef Eyüp Kemal Sevinç’in öncülük ettiği sosyal sorumluluk hareketinin ürünü olan kitap, Coca-Cola’nın desteğiyle EKS Mutfak Akademisi tarafından yayınlandı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nestle Lezzet Tarifleri

 

Eyüp Kemal Sevinç'in Nestle Professional için hazırladığı yemek kitabı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Digi Gurme