Frankie Beach Club, Susona Bodrum’da Yerini Aldı

2012 yılından beri “iyi yemek ve iyi müzik” mottosuyla yoluna devam eden Frankie İstanbul’un tecrübesi, Frankie Beach Club ile bu yaz Susona Bodrum’a taşınıyor. Yeme- içme ve eğlence hayatına yenilikler getiren felsefesiyle trendleri belirleyen Kaya Demirer ve ekibi, Frankie Beach Club ile yaza Ege’de keyif, lezzet ve eğlence katıyor.

Frankie Beach Club bu yaz Power Lunch konseptiyle farklı bir lezzet ve eğlence anlayışını Susona Bodrum’da yaşatıyor. Susona Bodrum’un, Torba‘da Ege’ye hakim plajına konumlanan Frankie Beach Club, alışılagelmiş Frankie tarzı kaliteli hizmet anlayışı, özel mönüleri ve sıradanlıktan uzak eğlencesiyle 11:00-20:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bir Kaya Demirer markası olan Frankie Beach Club, uzun yıllardır Bodrum’da başlayıp ve olgunlaşan lezzet ve eğlence tecrübesini yıllar sonra yeniden Ege’nin eşsiz mavilikleriyle buluşturuyor.

Power Lunch konseptinin ön planda olacağı Frankie Beach Club’ın mönüsünde; büyük balıklar, ağır ateşte pişmiş ortaya kemikli büyük etler, deniz mahsullü paella’lar, kabuklu deniz ürünleri ve benzeri Ege lezzetleri başrolde olacak.Mönüde, gerçek yerel ürünler kullanılarak lokal tariflere atıfta bulunan paylaşımlık tabaklar ve soğuk servis edilen oldukça az işlenmiş sebzeler başı çekerken, her boyda çeşit çeşit salata alternatifleri de dikkat çekiyor. Ve son dönemin gözdeleri Poke Bowl’lar, Frankie Beach Club’ın mönüsünde de yerini alıyor.

Frankie Beach Club, sosyal mesafeye sahip uzun masalarda dostlarla keyifli saatler, nefis yemekler ve müzik eşliğinde bir Bodrum deneyimi vadediyor. Gün ortasında 14:00’te hafif hareketlenmeye başlayan müzik, 18:00’e kadar yavaş yavaş ritmini yükselterek keyifli saatler yaşatıyor. Hafta sonları 18:00’de canlı müzik keyfi de sunacak Frankie Beach Club’ta, yerli ve yabancı unutulmaz parçalar hayat bulacak. Akşam 20:00’ye kadar açık kalacak Frankie Beach Club’ta günlük canlı performanslar yapılacak. Frankie Beach Club yaz boyunca, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde misafirlerini ağırlıyor.

Frankie Beach Club, Susona Bodrum’da Yerini Aldı
Okuyucu Derecelendirmesi1 Oy
10
10

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Okuyucu Değerlendirmeleri