Dergi Abonelik Formu
23 Nisan’da Mutfağı Çocuklara Bırakın Carte d'Or Kat Kat Puding’le Birlikte Harikalar Yaratın

Tatlı karışımları kategorisindeki çeşitleriyle birbirinden farklı deneyimler yaşatan Carte d’Or’un nefis bir önerisi daha var.

23 Nisan’da Carte d’Or’un yeni lezzeti Kat Kat Puding’le mutfakta yönetimi çocuklara bırakın, hem bu özel güne ortak bir eğlence yaratmanın hem de çocukların çok sevdiği bu yeni lezzetin tadını birlikte çıkarın.

Enfes tatlı karışımlarının yaratıcısı Carte d’Or Tatlı, dünyada bir ilki gerçekleştirerek tek pakette iki ayrı lezzeti çocukların beğenisine sunuyor. Paketin bir tarafında klasik yöntemlerle pişirilen, diğer tarafında ise pişirilmeden sadece soğuk sütle karıştırılarak hazırlanan puding ikilisinin mükemmel uyumu ile Carte d’Or Kat Kat Puding, raflarda küçük tatlı tutkunlarını bekliyor. Carte d’Or Kat Kat Puding, çikolatalı ve kahveli,  vanilyalı ve çilekli seçeneklerinin yanı sıra, muzlu ve kakaolu alternatifiyle lezzet çeşitliliğini tamamlıyor, yumuşak kıvamı ve enfes tadıyla çocukların beğenisini fazlasıyla kazanacağa benziyor.

Çocukların favorisi olan ve klasik yöntemlerle pişirilen çikolatalı, vanilyalı veya kakaolu puding soğumaya bırakıldığında; kahveli, çilekli veya muzlu puding ise sadece soğuk sütle karıştırılarak 1 dakikada hazır hale getirilebiliyor. Pişirilen pudingin üzerine, soğuk sütle karıştırarak hazırlanan karışımın eklenmesiyle Carte d’Or Kat Kat Puding; 23 Nisan coşkusunu mutfağa taşımak isteyen annelere harika bir öneri getiriyor. 23 Nisan’da mutfaktaki yönetimi çocuklara bırakın, Carte d’Or Kat Kat Puding’le hem birlikte zaman geçirmenin hem de nefis bir lezzeti keşfetmenin keyfini çıkarın.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler