Dergi Abonelik Formu
Aşkın En Romantik Hali Eataly'de

Eataly İstanbul, Martina Pavone tarafından yönetilen enternasyonel seslerin birleştiği A Cappelle korosunun Bar Terazzo’da gerçekleşecek muhteşem performansı ve Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan menüsüyle aşıkların kalbini fethedecek.

Eataly İstanbul, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı menüsüyle sevgililere tadına doyulmaz romantik bir akşam yemeği keyfi yaşatacak. Türkiye'de doğaçlama vokal yapan tek koro unvanını kazanan Martina Pavone yönetimindeki A Cappelle korosunun en güzel aşk şarkılarından oluşan performansı eşliğinde akşam yemeği keyfini muhteşem boğaz manzarasıyla Eataly Bar Terazzo’da yaşayacak.

Sevgililer Günü Özel Menüsü; SAN VALENTINO

Eataly Executive Şef’i Claudio Chinali tarafından Sevgililer Günü gecesi için özel hazırlanan menü; fırında kereviz eşliğinde portakallı havuç çorbasıyla başlıyor. Kepekli pirinç sunumuyla marine deniz mahsulleri ve ardından fırında pişimiş ıspanaklı gül makarnasıyla devam ediyor. Taze baharatlı bakla püresi ve ızgara yedikule eşliğinde hazırlanan somon fileto ile servis edilerek 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel sunulacak Aşk Pastası ile lezzet şölenine dönüşüyor.

Eataly İstanbul, yılın aşk dolu geçecek bu güzel gecesi için14 Şubat Pazar saat 19:00’da tüm misafirlerini Eataly Bar Terazzo’ya davet ediyor.  Kişi başı fiyat; 150TLBu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler