Dergi Abonelik Formu
Backhaus Artık Tek Tıkla Kapınızda

Dünyaca ünlü şeflerin tariflerinden yola çıkarak hazırlanan Backhaus lezzetleri artık www.backhaus.com.tr üzerinden sipariş verilerek kapınıza kadar geliyor.

Her gün özenle ve taze olarak hazırlanan Backhaus spesiyallerine artık online sipariş seçeneği ile kolaylıkla ulaşılabiliyor. Backhaus, yenilenen web sitesi ile glütensiz ürünlerden ekmek çeşitlerine, pastalardan yemeklere kadar geniş ürün yelpazesini damak tadına düşkün olanlarla buluşturuyor. Backhaus’un, çölyak hastaları, glüten hassasiyeti olanlar ve beslenmesine önem verenler için hazırladığı glütensiz undan yapılan çeşitli ekmekler, Cevizli Brownie, muffin çeşitleri, glütensiz pasta ve tatlı-tuzlu kuru pasta çeşitleri web sitesi üzerinden sipariş verilebiliyor. Sipariş vermek için www.backhaus.com.tr adresine girerek, konum belirtilmesi yeterli oluyor. Online siparişlerde tüm ürünler İstanbul içine gönderilirken, glütensiz ürünler İstanbul’un yanında Marmara bölgesi, İzmir ve Ankara’dan da sipariş verilebiliyor.

Özel tasarımları ile mutlu anları paylaşan Backhaus pastaları, web sitesinden kişi sayısı ve kutlama temasına uygun seçilebiliyor. Ayrıca Backhaus, kutlama temalarına uygun en beğenilen fotoğrafları, baskılı pastalara dönüştürerek anıları tazeliyor. En güzel fotoğrafların yer aldığı Backhaus baskılı pastaları, partilerde unutulmaz görsel şölenlere dönüşüyor.

Backhaus, geçmişten günümüze aynen korunan en ilkel mayayı Fransa’dan özel olarak getirerek hazırladığı ekşi mayalı ekmekleri, spesiyal olarak seçilmiş pastaları, iştah açan yemekleri ve glütensiz ürünleri ile lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Backhaus ürünlerinin kalitesinin, çeşitliliğinin ve eşsiz lezzetlerinin arkasında Almanya’da Backhaus’a destek veren 100’den fazla kişiden oluşan AR-GE ekibi ve dünyaca ünlü şefler bulunuyor. Türkiye’nin en yenilikçi fırını olmakla beraber aynı zamanda modern ve leziz bir pastane olarak hizmet veren Backhaus, ekmeklerden keklere, kuru pastalardan pastalara ve makaron çeşitlerine kadar birçok modern ve geniş çeşitte lezzeti bir arada sunuyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler