Dergi Abonelik Formu
BLANCO'dan Kişiye Özel Tasarımlar

Özgün tasarımlarıyla mutfakları hayal gücünün dokunduğu en özel alanlar haline getiren BLANCO, gösterişli mutfaklar için yeni ürünü CLARON 550/200-U modelini tanıttı. Eviye ve armatürün dünyaca ünlü markası BLANCO’nun ödüllü tasarım ekibi SteelArt konseptli tasarım, estetik ve fonksiyonellik arasında da olağanüstü bir denge kuruyor.  

Yeni BLANCO CLARON 550/200-U eviye, SteelArt koleksiyonunun, en seçkin parçalarından biri olmak üzere geliştirilmiş bulunuyor. Armatürler, kişiye özel tasarlanan tezgahlar ve ustalıkla hazırlanmış paslanmaz çelik aksesuarlar; modeli çok farklı bir yere koyuyor.  En az 80 cm genişliğindeki alanlara rahatlıkla monte edilebilen ürün, 10 mm köşe yarıçapına sahip bulunuyor. Opsiyonel olarak sunulan ekstra aksesuar alternatifleri de modelin üstün özelliklerini gözler önüne seriyor. Paslanmaz çelik damlalık ve süzgeç, ahşap ve cam olarak tercih edilebilen kesme tahtası, bu aksesuarlar arasında yer alıyor. BLANCO CLARON 550/200-U eviye modeli, yıkama ve durulama için geniş hazneye ihtiyaç duyanlara olduğu gibi, daha küçük boyuttaki ikinci haznesiyle yiyecekleri yıkamak ve kolayca hazırlamak isteyenlere de sesleniyor. Bu sayede BLANCO CLARON 550/200-U mutfaklarda geçirilen her anı keyfe dönüştürüyor.  

BLANCO markası ve ürünleri, ÖZTİRYAKİLER GRUP güvencesi ile Türk mutfaklarında yerini alıyor. Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler