Dergi Abonelik Formu
Böyle Fırsat 4 Yılda 1 Gelir

Kaliteli yiyecek ve hizmetleri ile hayatınıza farklı bir lezzet katan Lezzet Co. Döner, takvimlerimizde 4 yılda 1 yer alan 29 Şubat için ilginç bir kampanya başlattı. 29 Şubat’ta, 29 Şubat doğumlu olan herkes Lezzet Co. Döner’in Nişantaşı restoranında yüzde 50 indirim ile özledikleri döner lezzetini tadabilecekler.

Uzman gurme ve gazetecilerin seçimi ile Türkiye’nin en iyi 10 dönercisinden biri olarak da gösterilen Lezzet Co. Döner, ilgi çekici bir kampanya başlattı. Doğum günü 29 Şubat olanlar, bu yıl Lezzet Co. Döner’den yüzde 50 indirimli fiyatlarla geleneksel Türk mutfağının lezzetlerinin tadına bakabilecekler. Tek yapmaları gereken ise, 29 Şubat günü Lezzet Co. Döner’in Nişantaşı’ndaki restoranına gelmek ve kimliklerindeki 29 Şubat doğum tarihlerini göstermek.

Tüm ürünlerinde yalnızca yerel ve doğal bileşenler kullanan Lezzet Co. Döner, şehir hayatının kargaşası içinde hem hızdan, hem de kalite ve doğallıktan ödün vermek istemeyenleri bekliyor. Lezzet Co. Döner, özlenen gerçek tatlar ile İstanbullunun lezzet hafızasında yeni lezzetlere de yer açıyor.

İster öğle yemeğinde, isterseniz de iş çıkışında, bünyenizi asla yormayan leziz dönerin yanında içeceğiniz bir bardak acılı ayran, midenizi daha da rahatlatıyor. ‘Bizim Acılı Ayran’ın sırrı ise, içindeki acılı turşu suyunda. Lezzet Co. Döner, günlük olarak manda yoğurdu ve süzme yoğurttan yapılan doğal ayranını, geleneksel ev tipi acı biber turşusu ile tatlandırıyor.

Lezzet Co. Döner, modern şehir yaşamının hızlı temposuna ayak uyduran servisi, doğal ve taze yiyecek alternatifleri ile ayaküstü bir şeyler atıştırmak isteyenler için de, sevdikleri ile baş başa yemek yemek isteyenler için de alternatifler sunuyor.

Valikonağı Caddesi’nin tam ortasında yer alan, çoğu eğlence merkezine yakınlığı ile önemli bir buluşma noktası haline gelen Lezzet Co. Döner, öğrencilere ve Yapı Kredi kartı sahiplerine yüzde 10 indirim uyguluyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler