Dergi Abonelik Formu
Braun MQ 785'in Smartspeed Teknolojisi İle Mutfaklara Hız Geliyor

Üstün Alman teknolojisi ile hayatı kolaylaştıran, yaşam alanlarına benzersiz dokunuşlar katan Braun, mutfakta geçirilen zamanı yeni el blenderı MQ 785 ile yarıya indiriyor.

Bağımsız araştırma kuruluşu tarafından 2006- 2014 yılları arasındaki satış cirosu bazında hazırlanan rapora göre Dünyanın 1 numaralı el blender markası Braun, sunduğu performans kolaylığı sayesinde mutfakların kurtarıcısı olmaya devam ediyor.

Braun, mutfakta uzun zaman geçiren kadınları düşünerek, ayrı ayrı ürünler kullanmaya gerek bırakmayan yeni ürünü MQ 785 ile yemek hazırlamayı keyfe dönüştürüyor. Mutfakta yemek yaparken ihtiyacınız olan tüm özellikleri tek bir makinede toplayan Braun, yeni model el blenderı MQ 785 ile pratik çözümler sunuyor. ‘Smartspeed’ özelliği sayesinde basit ve akıllı hız kontrolü ile tek tuşla elinizi kaldırmadan hız seviyesini ayarlayabilme ve bütün tariflerinizi kesintisiz olarak tek elle yapabilme imkanı sunuyor. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde yemek hazırlayabilen, her şeyi tek bir üründe toplayan Braun MQ 785 doğrama ve dilimleme aparatı sayesinde meyve, sebze, yeşillik, peynir gibi gıdaları ayırt etmeksizin doğrayıp da dilimleyebiliyor. Pratik kullanımıyla mutfaklarda zor zannettiğiniz her türlü yiyeceğin üstesinden geliyor.

Tüm detaylar düşünülerek tasarlanan 750W güce sahip Braun MQ 785 el blenderının çırpıcısı krema yapmayı sağlarken, çıkartılabilen diğer aparatları sayesinde çorbadan smoothieye pek çok farklı gıdayı kolaylıkla hazırlayabiliyor. Powerbell blender ucu ile doğrama işlemi sırasında bıçakları bloke etmiyor. Bu sayede hızlı ve mükemmel sonuçlar veren Braun, sos gibi sulu yemekleri de sıçratmadan, etrafı kirletmeden karıştırabiliyor. Üstelik metal blender ayağı ve paslanmaz çelik bıçakları mutfaklarda uzun ömürlü kullanım garantisi veriyor.

Minimal şıklığı, ergonomik yapısı ile de dikkat çeken Braun, yaşam alanlarına ve sevdikleriyle geçirdiği anlara keyif katmak isteyenleri bekliyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler