Dergi Abonelik Formu
Carte D'or Kat Kat Puding İle Bir İlki Keşfedin

Tatlı Karışımları kategorisindeki çeşitleriyle birbirinden farklı deneyimler sunan Carte d’Or, yeni Kat Kat Puding ile lezzeti ve pratikliği mutfaklara taşıyor. İlk kez tek pakette iki ayrı lezzeti tatlı severlerle buluşturan Carte d'Or'la,  sevdiklerinizi enfes bir tatlı yaparak şaşırtabilirsiniz.

Enfes tatlı karışımlarının yaratıcısı Carte d’Or Tatlı, dünyada bir ilki gerçekleştirerek tek pakette iki ayrı lezzeti tüketicileriyle buluşturuyor. Paketin bir tarafında klasik yöntemlerle pişirilen puding, diğer tarafında ise pişirilmeden sadece soğuk sütle karıştırılarak hazırlanan puding ikilisi mükemmel uyumu ile raflarda tatlı severleri bekliyor. Klasik yöntemlerle pişirilen çikolatalı, vanilyalı veya kakaolu puding soğumaya bırakıldığında; kahveli, çilekli veya muzlu puding sadece soğuk sütle karıştırılarak 1 dakikada hazır hale getirilebiliyor. Pişirilen pudingin üzerine, soğuk sütle karıştırarak hazırlanan karışımın eklenmesiyle hazırlanan Carte d’Or Kat Kat Puding; farklı bir tatlı seçeneği arayanlar için hem pratik hem de çok lezzetli bir deneyim sunuyor. 

Carte d’Or, çikolatalı ve kahveli puding seçeneğiyle yoğun çikolata tadı sevenlere,  vanilyalı ve çilekli pudingiyle de hem çocuklara hem de büyüklere en sevdikleri lezzetleri sunuyor. Tüm tatlı severlere hitap eden Carte d’Or Kat Kat Puding; muzlu ve kakaolu puding alternatifiyle lezzet çeşitliliğini tamamlarken, yumuşak kıvamı ve enfes tadıyla deneyenleri şaşırtıyor!

Carte d’Or Kat Kat Puding; kolayca hazırlanmasının yanı sıra lezzet şıklığına önem verenler için 3 farklı çeşidi farklı konseptlerde servis ederek sevdiklerinizi ve misafirlerinize farklı lezzetler sunmanıza imkan sağlıyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler