Dergi Abonelik Formu
Crate and Barrel Amerikan Servisleri İle Sofralar Yaza Hazır

Crate and Barrel’ın Amerikan servisleri ile sofralarınızı, pratik ve şık bir dokunuş ile kısa sürede hazırlayabilirsiniz

İstanbul, 22 Mart 2016 – Stil sahibi evlerin vazgeçilmezi Crate and Barrel’ın Amerikan servisleri, sofra kurmanın hem şık hem de pratik bir yolunu sunuyor.

Yüzde yüz doğal abaka liflerinden elde dokunan Kendari ve Lanai Amerikan servisleri, sofralarınıza yaz aylarında tropik bir dokunuş katıyor.

Filipinler’de bol yetişen, biyolojik olarak çözünebilen ve dayanıklılık özelliği ile bilinen çevre dostu abaka liflerinden elde örülen Bali Amerikan servisleri ise, toprak tonları ile sofralarınıza doğallığı getiriyor.

%100 Hint kamışından yapılan Artesia yuvarlak Amerikan servis, hapao adı verilen bir desen uygulanarak örülüyor. Filipinler’in en büyük adası Luzon’un kuzeyinde bir köyde üretilen, çanta ve sepetlerde kullanılan geleneksel bir motif olan hapao, kahverengi dokusu ile sofralarınıza sıcaklık katarken, zaman içinde oluşan renk değişimi ile doğal güzelliğini sofralarınıza yansıtıyor.

Zevkleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre yapacağınız Amerikan servis seçimleri için Crate and Barrel sizleri, Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarında ve www.crateandbarrel.com.tr adresinde bekliyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler