Dergi Abonelik Formu
Crate and Barrel İle Doğaya Dokunun

Crate and Barrel’ın doğadan gelen dokularla tasarlanmış ürünleriyle evinizde doğal esintileri yaşayın

Stil sahibi evlerin vazgeçilmezi Crate and Barrel, el örgüsü ipler, geri kazanılmış ahşaplar, keten dokular ve 3 boyutlu seramikler ile evinizi doğal ürünlerle buluşturuyor.

Sisal liflerinden dokunarak zarif buklelerle bezenmiş halıları, koridor ve oturma odası gibi yoğun olarak kullanılan alanlarda tercih edebilirsiniz.

Atwood şifonyerin ön cephesinde geri dönüşüm sürecinden kazanılmış, Güney Amerika'ya özgü “Peroba” ahşabı ve masif karaceviz kullanılırken, ayak kısımları ise eskitme çelikle destekleniyor. Geniş ve kullanışlı bir saklama çözümü sunan ürün, dolap ve farklı boyutlarda üç adet çekmece içeriyor.

Keten ve pamuk abajuru sayesinde bej ve krem renklerinde yumuşak bir ışık yayan Newbury masa lambası’nın demir alt kısmı, el ile çekiçlenerek şekil verildi ve etrafı yeşil renk bakırla kaplanıp eskitildi.

Adra vazo, zarif biçimi ve rustik el yapımı tasarımı ile özellikle renkli buketler için harika bir seçenek sunuyor.

Zevkleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre yapacağınız seçimleriniz için, Crate and Barrel sizleri, Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarında ve www.crateandbarrel.com.tr adresinde bekliyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler