Dergi Abonelik Formu
Crate and Barrel, mavi ve beyazın klasikleşen uyumunu modern tasarımlara taşıyor

Crate and Barrel, mavi ve beyazın klasikleşen uyumunu modern tasarımlara taşıyor

 

Crate and Barrel’ın baharı evlere taşıyan koleksiyonu, gökyüzünün huzur veren rengi maviyi, sadeliğin ve saflığın rengi beyaz ile tamamlıyor.

 

İstanbul, Şubat 2017 – Dış alanların iç mekan konforuyla genişlediği ve artık yaşam alanlarının bir uzantısı olarak hissedilmesinin dekorasyonda yaygın olacağı 2017 yılının rengi ise mavi olarak öne çıkıyor. Özellikle koyu mavi tonlarının, parlak beyaz ile birleşimi bu senenin önde gelen trendleri arasında yer alıyor.  Bu uyumlu ikilinin enerjisi tüm yaşam alanlarını etkiliyor.  Crate and Barrel, bu uyumu dilediğiniz şekilde dekorasyona taşımanız için ilham kaynağı oluyor.

Yaşamın her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel’da bu sezon renk ve doku birliktelikleri tüm yaşam alanlarına keyif katarken, beyazın mavi ile uyumu ön plana çıkıyor. Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde, ferah alanlar yaratan rahat kanepelerin ve yemek odası takımlarının yanı sıra, mutfaklar için de şık ve ilham veren alternatifler bulunuyor.

Salonlarınıza mavi ve beyazın uyumunu taşımak için desenleri ile göz dolduran yastıklardan, kanepe ve sehpalara kadar farklı tasarımlara sahip Crate and Barrel, yaşam alanlarınızın dekorasyonu tamamlamak için ise farklı birçok aydınlatma alternatifini ve aksesuarları bir çatı altında sunuyor. Renklerin uyumunu mutfaklara ve sofralara taşımak için sayısız seçenek ve yatak odaları için de, şıklık ve zarafeti bir arada sunan alternatiflerin yer aldığı Crate and Barrel ile yılın trendini yaşam alanlarınıza taşımak çok keyifli olacak!

Crate and Barrel, mavi ve beyazın uyumunu yeniden yorumlayan tasarımları ile sizleri; Akasya, İstinyePark, Zorlu Center, Maçka Outlet, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor. Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler