Dergi Abonelik Formu
Crate and Barrel Pop-up Store, yazlık evleriniz için Bodrum’a geliyor

Crate and Barrel Pop-up Store, yazlık evleriniz için Bodrum’a geliyor

 

Crate and Barrel Pop-Up Store, yazlık evlerinizin dekorasyonuna ilham kaynağı olacak ürünleri ile Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi’nde

 

 

İstanbul, Mayıs 2016 – Tasarım ve fonksiyonelliğin mükemmel uyumunu yaşam alanlarına taşımak isteyenlere birbirinden şık ürünler sunan Crate and Barrel, mobilya, sofra, mutfak, dekorasyon, aksesuar ve bahçe mobilyalarından oluşan geniş ürün portföyünü, Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi’nin girişinde yer alan Pop-up Store’unda özel avantajlarla sunuyor.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça ilgi gören bir perakende trendi olan “Pop-up” konsepti ile Crate and Barrel, her zevke hitap eden tasarım ürünleri ile Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi’nde keyifli bir alışveriş tecrübesi yaşatmayı hedefliyor.

Yazlık evinizi ufak dokunuşlarla yenilemek için A’dan Z’ye ihtiyaç duyabileceğiniz herşey, sizi eşsiz bir alışveriş için özel avantajlarla Bodrum Crate and Barrel Pop-up Store’da bekliyor!

 

Crate and Barrel Hakkında:

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

İstanbul

Zorlu Center: 0212 353 65 75

Akasya: 0216 510 57 57

İstinyePark: 0212 345 52 00

Ankara

Next Level AVM: 0312 285 05 58

www.crateandbarrel.com.tr

 Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler