Dergi Abonelik Formu
Crate and Barrel, Şömine Keyfinize Şıklık Katıyor

Crate and Barrel’ın şömine aksesuarları ile bu kışı şömine başında geçirmek isteyeceksiniz

Yaşamın her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel’ın yeni koleksiyonunda yer alan şömine aksesuarları ile evlerde görsel bir şölen başlıyor. Geniş ürün yelpazesinde şömine perdeleri, odunluklar ve şömine gereçlerini bir arada sunan Crate and Barrel, kışın keyfini şömine başında geçirmek isteyenlere şık alternatifler sunuyor. 

Crate and Barrel’ın tasarımcılardan Ana Reza Haden’in ürünü olan Gingko Bronz Şömine Perdesi’nde, yüzyıllardan beri sanatçıların gözdesi olan ve farklı bir kesime sahip gingko ağacının yaprakları şömine perdesini süslerken, tasarımcının eseri Chevron Şömine Perdesi ise 1950'lerin çizgilerini yansıtan grafik deseni ile dikkat çekiyor. 1950'lere özgü bir tarzın yeniden yorumlanışıyla ortaya çıkan Pirinç Şömine Perdesi ise eskitilmiş ve zengin görüntüsü ile salonlarda göz dolduruyor. Tasarımcı Ana Reza Haden, şömine perdelerini tamamlamak için de fırça, kürek ve ocak süngüsünden oluşan Kurşun Rengi Şömine Gereçleri’ni koleksiyonun bütünleyicisi olarak sunuyor. 

Şöminenizin odunları için muntazam bir görünüm sunan minimalist tasarıma sahip Frame Odukluk ve halka şekli ve alt sepeti sayesinde ince dalların ve kabukların dökülmesini önleyen Antik Pirinç Odunluk, şöminenin etrafında düzenli bir görüntü sağlıyor.

Şöminesini dekoratif amaçlı kullanmak isteyenler için çizgisel ve köşeli tarzı, antika pirinç cilasıyla yumuşatılan Antik Pirinç Mumluğu öneren Crate and Barrel, dış mekanlar için ise geleneksel yöntemlere modern bir alternatif olan Carswell Açık Hava Şöminesini sunuyor. 

Crate and Barrel, kış aylarının keyfini şömine başında geçirmek isteyenleri; Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor. Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler