Dergi Abonelik Formu
Crate and Barrel’dan Çok Fonksiyonlu Seçenekler

Crate and Barrel, çok fonksiyonlu ürün seçenekleriyle evinizin ihtiyaçlarını karşılıyor

Stil sahibi evlerin vazgeçilmezi Crate and Barrel, açıldığında masa, kapandığı zaman konsol ya da depolama ürünü olarak kullanabilen ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.

Kapalıyken zarif bir konsol olan Origami masa, masif kanatları kalktığında geniş bir yemek masası haline dönüşüyor.

Pranzo II Bruno yemek masası, geniş ailelerin vazgeçilmezi olurken, 12 kişiden 14 kişiye kadar geniş sofralara ev sahipliği yapıyor.

Basque Java yemek masasının tabanında bulunan çekmeceler sayesinde evinize depolama alanı kazandırırken, sofra ürünlerinizin fazlalıklarını çekmecelere gizleme olanağı sağlıyor.

Tasarımcı Mark Daniel’ın zekice tasarlanmış klasik çizgilerin modern bir yorumu olan Span su yeşili katlanabilir masa, yana açılan ince ayakların desteklediği kanatlarla 166 cm'ye kadar uzanıyor. Dört kişilik masa, tamamen katlandığında 24 cm'lik ince eni ile duvara yaslanarak konsol olarak da kullanılabiliyor.

Crate and Barrel, hayatı kolaylaştıran ürün seçenekleriyle Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarında ve www.crateandbarrel.com.tr adresinde sizi bekliyor. #İşteBenimEvim hashtag’iyle, sosyal medyada kendi mobilya paylaşımlarınızı yapmayı da unutmayın!Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler