Dergi Abonelik Formu
Divan’dan Romantik Geceye Lezzetli Alternatifler

Sevgililer Günü’nün değişmez adresi Divan Restoranları, bu yıl da hazırladığı özel menü ve atmosferiyle çiftlere unutulmaz bir gün yaşatacak.

Divan; Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Beyoğlu, Divan Pub Erenköy, Cafe Du Levant by Divan, Halat Restoran ve Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri 14 Şubat’ta romantik bir geceyi unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyen sevgilileri bekliyor.

Lezzetin vazgeçilmez adresi olan ve ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerini özel hissettiren Divan; Divan Brasserie Beyoğlu, Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Bebek ve Divan Pub Erenköy’de Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı, farklı tatları bir arada sunan degüstasyon menüleriyle dikkat çekiyor. Menüde yer alan her tada birbirinden lezzetli farklı şaraplar eşlik ediyor. Divan Brasserie Kalamış ve Divan Brasserie Beyoğlu, DJ performanslarıyla çiftlere coşku ve keyif dolu bir gece vaad ediyor.

Tarihi yarımada manzarasında romantik bir yemek

Denize nazır gurme lezzetler sunan Divan Brasserie Bebek, tarihi yarım adaya hakim teras manzarasıyla misafirlerini büyüleyen Divan Brasserie Beyoğlu, şehrin karmaşasından kaçıp sakin bir limana sığınmak isteyenler için Divan Brasserie Kalamış, 50 yılı aşkın süredir hizmet veren Divan Pub Erenköy; kişi başı 190 TL menü fiyatıyla çiftleri romantik bir geceye davet ediyor.

Brasserie Bebek 0212 263 29 73, Brasserie Beyoğlu 0212 243 24 81, Brasserie Kalamış 0216 414 57 03, Divan Pub Erenköy: 0216 386 52 36

İstanbul’da Paris Romantizmi; Café du Levant by Divan
Kapıdan adımınızı atar atmaz sizi romantik ortamıyla karşılayan Café du Levant by Divan, büyülü ortamında lezzetli yemekleri ve zengin Fransız şarap kavıyla Sevgililer Günü’nde Paris’in romantizmini İstanbul’a getiriyor. Café du Levant by Divan’da kişi başı menü fiyatı 135 TL.

Café du Levant by Divan: 0212 369 66 16

Nostaljik Aşkları Özleyenlere

Haliç kıyısında, doğa ve tarihin iç içe geçtiği Rahmi M. Koç Müzesi’nde bulunan Halat Restoran, Altın Boynuz’un büyüleyici güzelliği eşliğinde ayrıcalıklı bir Sevgililer Günü hediye ediyor. Halat Restoran’da kişi başı menü fiyatı 135 TL.
Halat Restoran: 0212 369 66 16

Sıradaki şarkı aşıklara gelsin

Tecrübeli Divan şefleri tarafından hazırlanan lezzetli menüsü ve gece boyunca çiftleri romantik aşk şarkılarıyla buluşturacak dj performansıyla Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde servis edilecek menünün kişi başı fiyatı ise 135 TL.
Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri: 0216 550 19 07

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Gökçe Dölek
Lobby Etkinlik ve İletişim Danışmanlığı
0530 780 96 15
gokcedolek@lobby-pr.com
 Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler