Dergi Abonelik Formu
Doal’dan Bir İlk Daha: Şekere en Doğal Alternatif Meyveden Şeker

Doal’dan Bir İlk Daha:

Şekere en Doğal Alternatif

Meyveden Şeker

 

Türkiye’nin ilk meyve markası Doal, yeni ürünü Doal Meyveden Şeker ile yine bir ilke imza atıyor. Elmadaki doğal şekeri en saf haliyle sunan Doal Meyveden Şeker, rafine şeker yerine doğal tatları tercih edenler için yepyeni bir alternatif olarak ön plana çıkıyor.

 

Hiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen Doal Meyveden Şeker, düşük glisemik indekse sahip olmasıyla da rafine şeker ve türevlerinden ayrışıyor.

 

Türkiye’nin ilk meyve markası Doal; sağlıklı beslenmeyi önemseyen, doğal ürünleri tercih edenler için yepyeni bir ürün sunuyor. Çay, kahve, süt gibi sıcak ve soğuk içeceklerde, pasta, kurabiye, reçel ve sütlü tatlılar gibi rafine şekerin yer aldığı her alanda şeker yerine kullanılabilen yeni Doal Meyveden Şeker düşük glisemik indekse sahip olmasıyla da sağlıklı beslenmek isteyenleri mutlu ediyor.

 

Bir şişede 8 kilo elmanın saflığı ve doğallığı!

 

Bir şişede 8 kilo elmanın saflığını ve doğallığını sunan Doal Meyveden Şeker, meyve tadı ve kokusu içermediği için rafine şekere en iyi alternatif olarak mutfaklarda yerini alıyor. Bir su bardağı toz şeker yerine ¾ oranında kullanılması önerilen Doal Meyveden Şeker

750 ml’lik şişelerde tüketicisiyle buluşarak mutfaklara doğallık katıyor.

 

Anadolu Etap Pazarlama Direktörü Aslıhan Kaya ‘’ Türkiye’yi markalı meyve ile tanıştıran Doal olarak bir yeniliğe daha imza atmaktan oldukça mutluyuz. Annelerin çocuklarına gönül rahatlığıyla hazırlayabileceği aynı zamanda sağlıklı beslenmek isteyenlerin şekerin girdiği her yiyecek ve içecekte rahatlıkla kullanılabilecekleri Doal Meyveden Şeker’i mutfağında doğallığı arayanlarla buluşturduk. Düşük glisemik indeksi, hiçbir koruyucu katkı maddesi içermemesi ve kolay kullanım özellikleriyle öne çıkan Doğal Meyveden Şeker’e Migros ve Macro Center’lardan ulaşmak mümkün’’ dedi.

Anadolu Etap hakkında

 

Türkiye’nin en büyük meyve şirketi Anadolu Etap, Anadolu Grubu, Özgörkey Holding ve dünyanın en büyük portakal suyu üreticilerinden Brezilyalı Cutrale Grubu’nun işbirliği ile kendi fabrikalarında oluşan yüksek kaliteli meyve suyu hammadde ihtiyacını ve taze meyve sektöründeki talebi karşılamak amacıyla 2010 yılında yatırımlarına başladı.

 

Meyve suyu operasyonlarına yaptığı yatırımlar sonucu Mersin ve Denizli’de bulunan fabrikalarında 200 bin ton meyveyi işlemiştir. Yapımı tamamlanan Isparta Meyve Suyu Fabrikası ve Gönen Paketleme Tesisi yakın zamanda faaliyete geçecektir. Anadolu Etap, Amerika’dan Japonya’ya uzanan geniş bir coğrafyada müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.


İlk fidanını 23 Nisan 2011 tarihinde diken Anadolu Etap bugün 6 farklı bölgede, 25 bin dekar alanda kurulu 7 çiftliğinde 3 milyon 500 bin dikili meyve ağacına sahiptir. Anadolu Etap tüketicilerin hem çocukları hem de kendileri için doğallığından şüphe duymadan, güvenle tüketebilecekleri Türkiye’nin ilk sertifikalı meyve markası Doal’ı Aralık 2015 tarihinde piyasaya sunmuştur. Anadolu Etap uluslararası geçerliliği olan Global G.A.P ve Türkiye’de geçerli olan İyi Tarım Uygulamaları sertifikalarına sahiptir. Aynı zamanda 2016 yılında Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü bahçeleri ve paketleme tesislerini denetleyerek, meyvelerin kalıntı testlerinden güvenle geçtiğini onaylamıştır.

 

 Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler