Dergi Abonelik Formu
Doğadan Beklediğinize Değecek Çay Gizli Bahçe

Doğadan’ın “Üstün Lezzet Ödüllü” siyah çayı Gizli Bahçe, demliklerin yeni vazgeçilmezi olacak. Doğu Karadeniz’in seçilmiş bahçelerinde özenle toplanan en taze üst çay yapraklarının lezzeti “Gizli Bahçe” ile bardaklarınıza taşınıyor. Geriye sadece bu benzersiz lezzeti keyifle yudumlamak kalıyor.

Tadı, demi ve kokusuyla dünyaca ünlü şefler ve tadım uzmanları tarafından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Doğadan Gizli Bahçe, dökme, demlik ve bardak poşetleriyle çay tutkunlarının yeni tercihi olacak.

Doğadan Gizli Bahçe’nin kalitesinin ve lezzetinin sırrı, çay yapraklarının toplanmasından üretimine kadar uzanan özverili süreçte yatıyor. Doğu Karadeniz’in seçilmiş bahçelerinden özenle toplanan en taze üst çay yaprakları Doğadan Gizli Bahçe ile demliklere girecek. Ortaya çıkan lezzet, çay tutkunlarının beklediğine değecek.

Doğadan Gizli Bahçe, 500 gr ve 1000 gr’lık dökme çay paketleri, 25’li ve 100’lük bardak poşet ve 48’li ve 100’lük demlik poşet seçenekleriyle tüketicilerle buluşuyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler