Dergi Abonelik Formu
Döner Stop’ta Ziyafete Tatlı Son

Döneri geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, yenilikçi soslarla zenginleştirdiği doğal dönerinin yanı sıra, leziz tatlılarıyla da kalpleri çalıyor.

Çilekli Cup, Sufle ve Profiterol’ün her biri Döner Stop’ta 5,95 TL. Üstelik yanında kahve de hediye. Döner ziyafetini tatlı ile sonlandırmayı dileyenler veya gün içinde kendini şımartmak isteyenler, yine aradığını Döner Stop’ta buluyor.

Döneri geleneksel sınırlarından çıkaran Döner Stop’un nefis lezzetler sunan menüsünde tatlılara da yer var. Döner Stop’un yenilikçi soslarıyla zenginleştirdiği döneriyle bir ziyafet çektikten sonra, bu zevki harika bir tatlı ile sonlandırmak isteyebilir veya gün içinde kendini biraz şımartabilirsin. Bu anlar için menüde birbirinden nefis 3 çeşit seni bekliyor: Çilekli Cup, Profiterol ve Sufle…

Döner Stop keyfi bununla da bitirmiyor. Bu 3 tatlıdan birini tercih edenlere kahvesini de hediye ediyor. Tatlıların her birinin fiyatı 5,95 TL. Kahve ise yanında ikram!

Bir kez deneyince vazgeçemeyeceğin lezzetler

Döner Stop’ta, restoranda taze olarak pişirilen dönerler yine restoranda pişirilen taptaze zeytinyağlı ciabatta ekmeğiyle ya da dürüm olarak servis ediliyor. Etler, hiçbir katkı maddesi içermeden, en sağlıklı şekilde hazırlanıyor. Et dönerin yanı sıra Döner Stop’un menüsünde, yine özel soslarla lezzeti doruğa taşınan tavuk döner ve köfte de bulunuyor.

Döner Stop, sürekli yenilediği menüsü, enerjisi ve hijyen konusundaki titizliği ile misafirlerini kendine bağlıyor. Türkiye’de dört şehre yayılan Döner Stop bugün, İstanbul’da Kavacık, Mecidiyeköy, Capitol AVM, Maltepe Park AVM, Palladium AVM ve Marmara Park AVM’de, Çanakkale’de 17 Burda AVM’de, Bolu’da 14 Burda AVM’de ve İzmit’te 41 Burda AVM’de sevenleriyle buluşuyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler