Dergi Abonelik Formu
Düğün Neredeyse, Göçebe Tektekçi Orada!

Düğününüzü tadı damağınızdan silinmeyecek içkileri ve sıra dışı sunumlarla unutulmaz kılmaya ne dersiniz?

Göçebe Tektekçi, düğününüzün en renkli üyesi olmaya hazır!

Gece hayatının nev’i şahsına münhasır mekanı Tektekçi, sıra dışı sunumları ve bitmeyen eğlencesini Göçebe Tektekçi ile düğünlere taşıyor. Göçebe Tektekçi, Tektekçi’nin nefis shot’larının yanı sıra, long drink seçenekleri ile düğününe farklı bir renk ve lezzet katmak isteyenleri, bambaşka bir eğlenceye çağırıyor.

Shot geleneğinin ilk temsilcilerinden Göçebe Tektekçi, artık düğünlere arzu edilen tüm bar hizmetlerini sağlıyor. Kararlaştırılan konsepte göre long drink, shot ve alkolsüz kokteyl gibi farklı servis seçenekleri sunuyor. Shot’lar her zamanki gibi Tektekçi ruhunu yansıtan deney tüpleri, reçel şişeleri, şırıngalar, balonlar, huniler ya da klasik bardaklarıyla sunulurken, düğün konseptine göre hazırlanan tüm içkiler, snowboard, sörf tahtası, tahtırevan ve kaykay gibi ilginç tepsilerde servis ediliyor.

Düğünlerde Göçebe Tektekçi’nin en çok tercih edilen long drink’ler gerçek satsuma, frambuaz, çikolata, passion fruit ve damla sakızıyla hazırlananlar oluyor. Dahası, Göçebe Tektekçi’nin shot pastası, düğünlerin yeni gözdesi: Klasik pastaların yerine Tektekçi’nin sürprizli shot pastasını düğünlere farklı bir renk katıyor.

Ayrıca istendiği takdirde Göçebe Tektekçi, Mutfak Ajansı ile düğüne catering hizmeti de sunabiliyor. Göçebe Tektekçi’nin sunduğu hizmetin fiyatı kişi sayısına, etkinliğin yerine ve istenen içeriğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Detaylı bilgi almak için info@tektekci.com.tr adresine mail atabilirsiniz.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler