Dergi Abonelik Formu
DÜĞÜN VE NİŞAN PASTALARINA ROMANTİK DOKUNUŞLAR

DÜĞÜN VE NİŞAN PASTALARINA

ROMANTİK DOKUNUŞLARLA

MUTLULUK FARKI!

 

En özel gününüzün heyecanına renk katacak, romantik dokunuşlarla mutluluğunuzu tatlandıracak düğün ve nişan pastaları için Cutie Cake Co. en doğru adres!

 

Düğün ve nişan gününüzün heyecanına renk katacak dokunuşlar; Cutie Cake Co.’nun doğal, sıra dışı ve aynı zamanda romantizmini koruyan özel tasarım pastalarında hayat buluyor. Cutie Cake Co.’nun romantik pastaları; kendine has benzersiz tarifleri, çiçeklerle bezeli, yazın coşkusunu yansıtan rengarenk ve şık sunumlarla buluşturuyor. Cutie Cake Co.’nun düğün ve nişan pastaları, bu özel gününüzde hem görüntüsü hem de lezzetiyle mutluluğunuza mutluluk katacak.

 

Arnavutköy’deki sevimli butik pastaneden, büyük işler çıkaran Cutie Cake Co., seçilmiş tatları, farklı süslemeleri ve şık sunumlarıyla en mutlu gününüzde kendinizi özel hissettirecek bir lezzet şöleni yaratıyor.. Aile yadigârı tarifleri, kaliteli ürünleri ve profesyonel ekibi ile pastaları birer sanata eserine dönüştüren Cutie Cake Co.; evlilik hazırlığındaki çiftler için mükemmel seçenek!

 

Bilgi için: instagram.com/cutiecakeco

 

Adres: Arnavutköy Mah./Semt Tayyareci Suphi Sok. 36A/1 Arnavutköy/Beşiktaş-İstanbul

Tel:      (0212) 287 20 07Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler