Dergi Abonelik Formu
Dünya Lezzetlerini Keşfe Çıkmaya Hazır Olun!

Harvey Nichols MAG Lounge, ilklerin adresi olmaya devam ediyor. Yenilenen menüsü ile dikkat çeken mekan birçok farklı lezzeti ve şık sunumları ile Ankara’nın lezzet anlayışına sihirli dokunuşlar gerçekleştiriyor.

Uzak doğudan İtalya’ya herkesin damak zevkinize uygun her türlü ürünü bulabileceğiniz mekan, sıcacık personeli ve dekoratif detayları ile sizi karşılıyor. Özenle seçilen menüsünün başında ise, karidesli tatlı acılı bir lezzet olan “Tom-Yum-Goog” çorbası geliyor. Mantar ve baharatlarla tatlandırılarak servis edilen uzak doğu lezzeti en çok tercih edilenler listesinin başında yer alıyor.

Ana menü tercihinde ise genel olarak et tüketmeyi sevenler için “Bistecca” mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin arasında. Roka yatağına dilimlenmiş bonfile üzerine traş parmesan peyniri ile servis edilen muhteşem lezzet, İtalyan menüsü tutkunlarını bir araya getiriyor.

Keyifli sohbetlere ev sahipliği yapan mekan, “Walnuts Tart” ile Alman mutfağının minik dokunuşları ile sofraları tatlandırıyor. Özenle açılan tart hamurunun üzerine karamelli ceviz ve dondurma ile servis edilen “Walnuts Tart” yoğun iş temposunun ardından kendini ödüllendirmek isteyenlerin tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

Açıldığı günden bu yana Ankara’nın vazgeçilmez mekanları arasında yerini alan Harvey Nichols MAG Lounge, farklı mimarisi ve lezzetleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü isimlerin de Ankara ziyaretlerinde tercih ettikleri mekanda dünya lezzetleri şık sunumlar eşliğinde sizleri karşılıyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler