Dergi Abonelik Formu
Dünya'nın En Lezzetli Mantarları Sakliorman.com'da!

Dünya'nın En Lezzetli Mantarları Sakliorman.com'da!

 

Ülkemizde bir ilk olarak yayına açılan www.sakliorman.com'da Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden toplanan dünyanın en lezzetli mantarlarının satışı yapılıyor. Dikey bir e-ticaret projesi olarak 2016 yılının başında açılan site 2002 yılından bu yana, ülkemizde yetişen mantarları İtalya, İngiltere, Fransa başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç eden bir ailenin girişimidir.

Sakliorman.com projesinin öncelikli amacı yıllardır dünya ve Türkiye’deki seçkin restaurantlarla pişirilmek üzere paylaşılan çeşitli mantarları daha fazla kişiye ulaştırmaktır.  Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yetişen bu doğal zenginlikleri gurmeler, şefler ve mutfakta yeni şeyler denemeye meraklı herkesle paylaşmaktır.

Sakliorman.com'da neler var?

Dünya mutfaklarının incisi Trüf mantarı, Porcini mantarı; Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde bilinen ama büyük şehirlerde her istediğiniz zaman iyisini bulamadığınız Borazan, Sarı Kız, Kuzugöbeği mantarı… Kullanıcılar sitede tüm bu çeşitleri mevsiminde taze, mevsimi dışında ise kurutulmuş veya dondurulmuş olarak satın alabilmektedirler. Sitede şu anda kurutulmuş, dondurulmuş ve taze çeşitleriyle sekiz tür mantar bulunmaktadır. Taze mantar mevsimi geldiğinde ise siteye eklenmektedir. Mantarlar Türkiye'nin çeşitli yaban ormanlarında Orman köylülerin emeğiyle toplanmaktadır. Proje bu anlamda ülkemizin çeşitli bölgelerindeki orman köylülerine de destek vermektedir.

 

Sakliorman.com'dan sipariş verdiğinizde toplanıp, işlenmiş olarak güvenle tüketebileceğiniz şekilde özel paketleriyle adresinize gönderiliyor. Projede satışı yapılan mantarlar bu konuda uzman bir ekip tarafından işlenip, özel ambalajında paketleniyor.  Doğal ya da organik kavramının çok ötesinde, insan eliyle yetiştirilmeyen ve tamamen doğanın hediyesi olan bu mantarları güvenle alabileceğiniz bir adres olarak www.sakliorman.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Sakliorman.com
bilgi@sakliorman.comBu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler