Dergi Abonelik Formu
Gurme Pastalar İle Sevgililer Günü'nüze Renk ve Lezzet Katın

Backhaus, dünyaca ünlü şefler tarafından hazırlanan özel reçeteli pastaları, kurabiyeleri, kek ve makaronları ile kutlamaların vazgeçilmez adresi oluyor.
Backhaus “Sevgililer Günü’ne” özel tasarladığı gurme pastaları ve kurabiyeleri ile romantik geceye unutulmaz tatlar katıyor. Backhaus aynı zamanda Sevgililer Günü’nü dışarıda kutlamak isteyenleri şubelerindeki masalsı dünyasına davet ediyor. 

Birbirinden sevimli, şık, esprili görünüşleriyle fark yaratan Backhaus pasta ve kurabiyeleri, aşkını anlatmanın en tatlı yolunu arayanları bekliyor. Çilekli, fıstıklı ve çikolatalı çeşitleri ile her zevke hitap eden Backhaus pastaları iştah açarken, baharat ve özel karışımlar ile harmanlanan kurabiyeler ise romantik kutlamalara eşlik ediyor.  


Backhaus ürünlerinin kalitesinin, çeşitliliğinin ve eşsiz lezzetlerinin arkasında Almanya’da Backhaus’a destek veren 100’den fazla kişiden oluşan 
AR-GE ekibi ve dünyaca ünlü şefler bulunuyor. Türkiye’nin en yenilikçi fırını olmakla beraber aynı zamanda modern ve leziz bir pastane olarak hizmet veren Backhaus, ekmeklerden keklere, kuru pastalardan pastalara ve makaron çeşitlerine kadar birçok modern ve geniş çeşitte lezzeti bir arada sunuyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler