Dergi Abonelik Formu
Hazzı İki Katına Çıkaran Benzersiz Bir Lezzet: Yeni Magnum Double Fıstık Ezmesi

Haz tutkunlarının vazgeçilmezi Magnum, efsane lezzetler listesine bir yenisini daha ekledi. İki kat enfes kıtır Magnum çikolatası arasında, nefis yer fıstığı ezmeli sos ve kadifemsi yer fıstığı ezmeli dondurma ile Magnum Double Fıstık Ezmesi, sadece 2016’nın değil tüm zamanların en iddialı ürünlerinden biri.

Alışılagelmiş tatlarla yetinmeyen ve içindeki sesi dinleyip hep daha fazlasını yapmak isteyenler, yeni Magnum Double Fıstık Ezmesi’yle iki kez hazzın keyfini çıkarabilecekler.

Haz peşindekilerin yakın takibe aldığı Magnum, 2016’ya yine iddialı başladı. Sıradan lezzetlerle yetinmeyen ve içindeki sese kulak verip daha fazlasını isteyenler için Magnum, yeni Double Fıstık Ezmesi ürününü çıkardı. Magnum’un Double serisinin en yenisi Magnum Double Fıstık Ezmesi, dondurma severlerin bugüne kadar karşılaştıklarından çok daha farklı bir deneyim sunuyor. Benzersiz Magnum çikolatası ile nefis yer fıstığı ezmeli sosu bir araya getiren Magnum, tüketicilere bir üründen nasıl iki kat daha fazla keyif alınabileceğini ispat ediyor.

Günlük hayatın koşuşturmaları içerisinde kendine ve sosyal hayatına daha az zaman ayırmak zorunda kalanlara içindeki sesi dinle diyen Magnum, yeni ürünü Double Fıstık Ezmesi'ni sunuyor. Leopar desenli paketlerde tüketiciyle buluşan Yeni Magnum Double Fıstık Ezmesi, içindeki seni serbest bırakıp, daha fazlasına cüret etmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında olmaya kararlı görünüyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler