Dergi Abonelik Formu
İstanbul’un En İyileri, 15. Time Out İstanbul Yeme İçme Ödülleri’nde Belirleniyor!

Bu yıl 15.’si düzenlenecek olan Time Out İstanbul Yeme İçme Ödülleri, 14 Ocak 2016 tarihinde muhteşem bir törenle Zorlu Center PSM’de sahiplerini bulacak.

Digitürk’ün medya sponsorluğunda gerçekleşen yeme-içme ödülleri için bu yıl 15. yıla özel, 15 kategori belirlendi. Bar, Şef, Kahveci, Butik Pastane & Fırın, Meze, Teras, Minik Mekan, Hellman’s sponsorluğundaki En İyi Burger, Unilever Food Solutions sponsorluğundaki En İyi Catering, Rezervin sponsorluğundaki En İyi Restoran kategorilerindeki adaylar Time Out İstanbul tarafından aday gösterildi.

2015 senesinin trendleri göz önüne alınarak, sadece yeni açılan mekanların değerlendirildiği yeme-içme ödüllerinde ayrıca; Sushi, Yerel Mutfak, Özgün Lezzet, Sokak Lezzeti, Dondurma ile eski yeni demeden, şehrin tüm vazgeçilmezleri bir araya getirildi.

Her yıl olduğu gibi bu sene de kazananları belirlemede Time Out İstanbul okuyucuları, oyları ile katkıda bulundu. Ekim 2015’de başlayan ve İstanbulluların en iyileri belirlediği oylama 4 Ocak 2016’da son buldu.

Ödül gecesinde kazananlardan haberdar olmak için Time Out İstanbul’un sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Kazananlara dair kapsamlı dosya konusu ise Time Out İstanbul’un Şubat sayısında.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler