Dergi Abonelik Formu
Kahve Severlere Braun'dan Pratik ve Kullanımı Kolay Kahve Makineleri

Üstün Alman teknolojisi ile hayatı kolaylaştıran, yaşam alanlarına benzersiz dokunuşlar katan Braun filtre kahve makineleri, soğuk kış günlerinde, içinizi ısıtan, aroması bol, lezzeti benzersiz keyifler yaşatıyor!

Kalite standartları ve kullanım pratikliği ile kendi alanında fark yaratan Braun, Opti- Brew demleme sistemi teknolojisiyle öne çıkan filtre kahve makinelerini, gerçek kahve deneyimini keşfetmek isteyenler için tasarladı.

Kahve çekirdeklerindeki aromaların ortaya çıkışı, demlenmesi ve sıcaklık derecesi arasındaki bütünlük, bu keyfi kusursuz bir şekilde yaşamanız için oldukça önemli… Alman teknolojisi ile fark yaratan ve inovatif yaklaşımları ile yaşam alanlarına anlam katan Braun özel olarak geliştirdiği Opti – Brew demleme sistemi sayesinde filtre kahve makinelerinin her birinde bu bütünlüğü kusursuz bir şekilde yaşatıyor. İster iş yerinde, isterseniz de evinizde, sevdiklerinizle geçirdiğiniz anlara ve sohbetlere eşlik eden, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtan kahvelerin yaratıcısı Braun filtre kahve makineleri, enerji tasarrufu sağlayan otomatik kapanma, filtrenin değişiminde ve kahve koyarken kolaylık sağlayan özel düğme sistemi, su kalitesini ölçümleyen, kahve aromasını bozan tüm etkenleri ortadan kaldıran Brita su filtresi özelliklerine sahip.

Minimal şıklığı, ergonomik yapısı ile de dikkat çeken Braun filtre kahve makineleri yaşam alanlarına ve sevdikleriyle geçirdiği anlara keyif katmak isteyenleri bekliyor.

Braun Sommelier KF610 Filtre Kahve Makinesi:  369,9.-TL
Braun CaféHouse KF570/1 Filtre Kahve Makinesi:  269,9.-TL
Braun CaféHouse KF560/1 Filtre Kahve Makinesi:  229,9.-TL
 Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler