Dergi Abonelik Formu
Kenwood KMIX Pop Art'tan Güne Sevgi Katan Kahvaltılar

Dünyanın 1 numaralı gıda hazırlama markası Kenwood, tasarımı ve renkleri ile ilgi uyandıran “Kmix Pop Art Kahvaltı serisi” ile güne keyifle başlamanın mutluluğunu yaşatıyor!

Renkli ve minimal tasarım anlayışı ile mutfaklara modern dokunuşlar kazandıran Kenwood “kMix Pop Art Kahvaltı Serisi” 60’lı yılların renkli ve dinamik anlayışını, modern teknolojiyle buluşturuyor.

Parlaklığı, canlı renkleri, modern görünümüyle mutfaklara keyif katan Kenwood kMix Pop Art kahvaltı serisi, kullanım pratikliği sağlayan, son teknoloji su ısıtıcısı, ekmek kızartma makinesi ve filtre kahve makinesinden oluşuyor!

Seride yer alan Kenwood kMix Pop Art su ısıtıcısı, parlak metal gövdesi, paslanmaz çelik örgü filtresi ve 360 derece dönen tabanı ile hem estetik, hem de kullanım kolaylığı sağlayan özelliklere sahip. Kızarmış ekmeğin kokusuyla anlam kazanan kahvaltıların vazgeçilmezi Kenwood kMix Pop Art ekmek kızartma makinesi, iki yuvalı kızartma haznesi, entegre iptal düğmesi, paslanmaz çelik kırıntı tepsisiyle öne çıkıyor. Kenwood kMix Pop Art filtre kahve makinesi, özel geliştirilmiş ısıtma sistemi, yüksek kalite, alüminyum döküm, ergonomik gövdesi, kalibre cam sürahisi ve damlatmayı önleyen servis ağzı ile kahve keyfine anlam katıyor. 

Kırmızı, mavi ve sarı renk alternatiflerine sahip olan, retro görünümüyle mutfaklara yepyeni bir görünüm katan Kenwood “kMix Pop Art Kahvaltı Serisi”, sevdiklerinizle beraber güne keyif katan kahvaltılarınıza eşlik etmek için sizleri bekliyor.

Kenwood kMix Pop Art Kahvaltı Serisi;
Kenwood KMix Pop Art Kettle: 279,90.-TL
Kenwood KMix Pop Art Filtre Kahve Makinesi: 399,90.-TL
Kenwood KMix Pop Art Ekmek Kızartma Makinesi: 279,90.-TL
 Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler