Dergi Abonelik Formu
Kitchenette Bebek ve Kitchenette Erenköy’den Sevgililer Günü’ne Özel Lezzet Şöleni

Kitchenette Bebek ve Erenköy şubeleri Sevgililer Günü’ne  özel menüleri ve keyifli atmosferleri ile romantik bir geceye ev sahipliği yapıyor.
Dünya mutfaklarından farklı lezzetleri, modern ve samimi dekorasyonuyla birleştiren Kitchenette, Bebek ve Erenköy şubelerinde Sevgililer Günü’ne özel menü ve program hazırlandı.

Geniş bir içki ve kokteyl menüsü bulunan Kitchenette, sevgilileri ilk olarak “La vie en Rose” adlı baştan çıkarıcı kokteyli ile karşılayacak. Her zaman taze içeriklerle hazırlanan lezzetli yemekler sunan Kitchenette’in Sevgililer Günü menüsünün başlangıç lezzetleri arasında “Dereotlu hardal sos ve pancar kreması ile haşlanmış bıldırcın yumurtası eşliğinde servis edilen Narenciye marineli somon gravlaks,” bulunurken, ara sıcaklarda da  “Naneli kabak sos ve cevizli domates marmeladı ile Fırınlanmış enginar ve keçi peyniri” yer alıyor. Ana yemek olarak misafirler “Fırında Fener Balığı” ya “da Ağır ateşte pişmiş dana yanağı” arasından seçimlerini  yapabilecekler.

Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan “Tatlı Aşk” tatlısı ile de sevgililer damakları fetheden bir lezzet şölenine tanık olacaklar.

DJ performansının gece boyunca yemeğe eşlik edeceği Kitchenette Bebek ve Erenköy şubeleri romantik atmosferi ve özel Sevgililer Günü menüsü ile sevgilileri bekliyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler