Dergi Abonelik Formu
KOMŞUFIRIN, ANTALYA’DAKİ İLK ŞUBESİYLE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Komşufırın, yılsonuna kadar 20’ye yakın yeni şube açmayı hedefliyor

 

KOMŞUFIRIN, ANTALYA’DAKİ İLK ŞUBESİYLE MİSAFİRLERİNE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

 

Doruk Group Holding’in yeni nesil fırıncılık markası Komşufırın, 10. yılını kutladığı 2016’da şube sayısını artırıyor. Yılsonuna kadar 20’ye yakın yeni şube hedefleyen Komşufırın, Antalya’daki ilk şubesinde, müşterilerini yenilikçi lezzet reçeteleriyle buluşturmaya başladı. 

 

Mahalle fırıncılığının sıcaklığını yeni nesil fırıncılık vizyonu ile birleştiren ve 2016 yılının sonuna kadar 20 yeni şube açmayı planlayan Komşufırın, Antalya’daki ilk şubesi, 16 Mart 2016 Cumartesi günü, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın katılımlarıyla açıldı.

 

Antalyalılara özel indirimler

 

Komşufırın, İstanbul, Bodrum ve Göcek’teki şubelerine ek olarak açtığı yeni şubesi ile Antalyalı lezzet severleri de sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle buluşturacak. Açılışa özel indirimler de yapılacak.

 

Antalyalılar yeni şubenin ilk haftası boyunca Komşufırın’ın en çok beğenilen ürünlerinden kutu kekleri 17 Nisan’a kadar 5 TL’ye satın alabilecek. 18-24 Nisan tarihleri arasında ise Yeni Sofra Ekmeği’nin fiyatı sadece 1 TL olacak. 

 

25-30 Nisan tarihleri arasındaki sıcak günlerde, Komşufırın’da limonata içerek ferahlamak isteyen misafirlere ise muffin ikram edilecek. 

 

Antalyalılar Komşufırın’ın en yeni ürünlerinden Tritordeum Ekmeği’ni de deneyimleme fırsatı bulacak. Tritordeum Ekmeği’nin, kendine özgü yumuşak aroması ve altın renkli gevrek kabuğu ile Antalya şubesinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alması bekleniyor. Bu özel ekmeği gluten hassasiyetli kişiler de tüketebiliyor.

 

Antalya’daki ilk şubesiyle lezzetlerini Antalyalılarla buluşturmaya başlayan Komşufırın, kısa süre içerisinde hayata geçireceği yeni franchise sistemiyle birlikte 2016 yılı sonuna kadar açılacak yeni şubeleriyle birlikte istikrarlı büyümesini sürdürmeye devam edecek. 



Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler