Dergi Abonelik Formu
Koroplast Ürünlerini Migros Mağazalarından Alanlar Kadın Emeğine Destek Veriyor!

Migros ve Koroplast, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla hayata geçirdikleri yeni kampanya ile Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’na (KEDV) destek oluyor.

8 Mart Kadınlar Günü’nde başlayacak ve yıl sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarından satın alınan KEDV logolu her Koroplast ürünü KEDV’e katkı sağlayacak. 35 yıldır yenilikçi ürün ve çözümleriyle hayatı kolaylaştıran Koroplast, daha önce de “Hayatı Kolaylaştıran Fikirler” isimli kitabından elde ettiği tüm geliri KEDV’e bağışlamıştı.

Yaratıcısı olduğu Çöp Torbası ve Mutfak Yardımcı Ürünleri sektörünün lideri Koroplast, 35 yıldır geliştirdiği ürün ve hizmetleri ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştırırken, sosyal sorumluluk çalışmalarını son hız sürdürüyor. “Hayatı Kolaylaştıran Fikirler” isimli kitabından elde edilen tüm geliri Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’na (KEDV) bağışlayan Koroplast, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de tüketicilerini KEDV’e destek olmaya davet ediyor.

Perakende sektörünün öncüsü Migros ile birlikte hayata geçirilen son kampanya kapsamında Dünya Kadınlar Günü’ne özel 8 Mart tarihinden itibaren Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarında satışa sunulacak KEDV logolu ürünler yıl sonuna kadar raflarda yer alacak ve KEDV’e bağışa dönüşecek.

“Sen de Kadın Emeğine Destek Ver”

Koroplast ve Migros, kadınların sahip oldukları güç ve yeteneklerini istihdama dönüşmesine katkı sağlamak amacıyla başlattıkları kampanya ile KEDV’in Mikro-Kredi Fonu’na bağış yapılıyor. Dar gelirli kadınların yaşam kalitelerini ve ekonomik durumlarını iyileştirmelerine destek olmak için, KEDV’in bir iktisadi işletmesi olarak Haziran 2002’de faaliyete başlayan MAYA, Türkiye’nin ilk mikro kredi kurumu olup, kendi işini yapan ya da yapmak isteyen kadınlara fon sağlıyor.

Koroplast ve Migros’un “Sen de Kadın Emeğine Destek Ver!” projesi kapsamında satışa sunduğu KEDV logolu ürünler arasında Kilitli Poşet, Limon Kokulu Büzgülü Çöp Torbası, Kesme Bıçaklı Streç Film, Pişirme Kağıdı, Orta Boy Buzdolabı Poşeti ve Orta Boy Çöp Torbası yer alıyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler