Dergi Abonelik Formu
Lesaffre İnovatif Ürünleriyle IBATECH’te

Lesaffre, 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye’nin tek fırıncılık teknolojileri fuarı IBATECH için hazır.

1992 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Lesaffre, fırıncılık sektöründeki 160 yıllık tecrübesiyle geliştirdiği inovatif ürünleri ve fırıncılık çözümlerinin yanı sıra yeni markalarının lansmanını da IBATECH’te yapacak.

Lesaffre, 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek IBATECH 9. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı’nda fırıncılığa yönelik geliştirdiği yeni ürün ve çözümlerini sektör profesyonelleriyle buluşturacak. İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da gerçekleştirilecek fuarda Lesaffre, 2. Salon 218 no’lu stantta yer alacak.

Fırıncılık ve pastacılık sektörünün geleceğinin şekillendiği fuarda Lesaffre, büyük ölçekli üreticilere yönelik Otomatik Sıvı Maya Hattı sunumu da ilk kez gerçekleştirilecek. Otomatik Sıvı Maya Hattı, endüstriyel ekmek ve unlu mamul üreticilerine otomatizasyon avantajı sağlıyor.

Lesaffre, IBATECH’te yeni markalarının da lansmanını yapacak. Fuardaki stantta yer alan Baking Center bölümünde Türkiye’de ilk kez sunulacak Lesaffre’nin yeni ekmek miksi Inventis ve ekşi hamur markası Livendo ile hazırlanmış ekmekler pişirilecek. Böylece ziyaretçiler birbirinden farklı aromalara sahip ekşi hamurlarla hazırlanmış lezzetli ekmekleri tatma imkanına da sahip olacak. Ekşi hamur bazlı fırın ürünlerine yönelik artan talep doğrultusunda doğan Livendo ile Lesaffre, tüm fırıncılara en iyi ekşi ekmek çözümlerini sunarak onların yaratıcılığını ortaya çıkarmayı hedefliyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler