Dergi Abonelik Formu
Little Caesars Lezzeti 6 Şube İle Ankara'da

Dünyanın en hızlı büyüyen franchise zinciri Little Caesars, Türkiye’de toplam 81 şubesi ile hizmet veriyor. Hızlı şube artışı yaşayan markanın en fazla yatırım yaptığı illerden biri de Ankara. Little Caesars, 6 şubesi ile pizzanın en lezzetli halini Ankaralılarla paylaşmaya devam ediyor.

Çelebi Holding güvencesindeki lezzet imparatorluğu Little Caesars, Türkiye'deki en hızlı şubeleşme artışını yaşıyor. Sunduğu franchise imkânlarıyla karlı yatırım fırsatları sunan Little Caesars, artık Ankara’da daha çok noktada enfes lezzetlerini pizza severlerle buluşturacak.

Sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen Little Caesars; Ankara’da yenilenen Yenimahalle ve Bahçelievler şubeleri ile Çankaya, Dikmen, Eryaman ve Çayyolu şubeleri olmak üzere toplamda 6 noktada hizmet veriyor. Ankara’ya yönelik özel bir büyüme planı hazırlayan markanın Ankara hedefleri, Türkiye büyümesi için ayrılan yaklaşık 4 milyon dolarlık mağaza yatırımı bütçesi içinde önemli paya sahip.

Little Caesars Türkiye’nin istikrarlı büyüdüğünü ve bu büyüme planları içinde tüketicilerden gelen taleplere bakıldığında Ankara’nın önemli bir yerde durduğunu anlatan Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, “Ankara şu anda 6 şube ile hizmet verdiğimiz ancak daha da büyümeyi arzuladığımız bir şehir. Diğer tüm illerimize olduğu gibi Ankara’da da yeni yatırımcılarımızı bekliyoruz. Büyüme hızı bu denli yüksek olan bir alanda, global, tüm süreçleri oturmuş, hazır müşteri kitlesi olan bir markayız. Türkiye genelinde restoran açmanın yanı sıra pazarlama, teknoloji, eğitim, insan kaynakları, Ar-Ge, lojistik ve üretim için de yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Kurum olarak, yeni şehirler ve noktalar için ise 370.000 - 400.000 TL arasında değişen bir yatırım maliyeti belirledik. Yurt içinde yeni yatırımcılarla büyüme hızımızı daha da artırarak 2018 sonu itibariyle 300 şubeye ulaşmayı planlıyoruz” dedi.

Lezzet İmparatorluğu ailesine katılmak isteyen franchiseelerini oldukça titiz bir çalışma ile seçtiklerini ifade eden Banu Arıduru, “Little Caesars’ın franchisee’leri profesyonel hayattan gelen veya kurumda müdürlük yaptıktan sonra kariyerine kendi işinin sahibi olarak devam eden kişilerden oluşuyor. Kişiler eğer aileleriyle bu işe başlıyorlarsa başarıları da artıyor”

Little Caesars ailesine yatırım yaparak katılmak isteyen kişiler sıklıkla markanın lezzetine gönül veren, eğitimli, kentli genç yetişkinler ve onların ailelerinden oluştuğunu; pizzalarının lezzetinin de annelerimizin evde yaptığı gibi günlük hamurdan ve çok özel formülünden geldiğini belirten Arıduru, “Bu lezzetin müdavimi olan pizza severler aynı zamanda franchiseemiz olmak için bize müracaat ediyor. Yapılan ön hazırlıklar sonrası uygun görülen yatırımcıları dört haftalık genel bir eğitime alıyoruz. Temel eğitim programında yatırımcılara operasyon detayları konusunda pratik ve teorik eğitimler veriyoruz. Her şubede üçü yönetici olmak üzere ortalama 12 personel görev yapıyor. Yatırımcımızı tüm adımlarında deneyimli danışmanlar ve eğitmenlerle destekliyoruz” dedi.

Little Caesars ve yatırım koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için 0 (212) 604 14 14 no’lu telefon aranabilir ya da  www.littlecaesars.com.tr adresi ziyaret edilebilir.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler