Dergi Abonelik Formu
Makarnanın Ustaları Komili Hakiki Lezzet Atölyesi'nde Yetişecek

Kurulduğu günden bu yana 138 yıllık deneyim, bilgi birikimi ve uzmanlığını tüketicilerle paylaşan Komili, tabiatın mucizesi zeytinyağını değişmeyen lezzetiyle sofralara taşıyor.

Yetişkinlerin yaratıcılıklarını geliştirmek ve aşçılık sanatını daha yakından tanımaları için 25 Mart Cuma günü gerçekleştirilecek olan “Komili Hakiki Lezzet Atölyesi” etkinliğinde katılımcılar, mutfakta harikalar yaratarak lezzetli makarnalar hazırlayacaklar.

Komili ve ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç işbirliğinde uzman eğitmenler tarafından düzenlenen “Komili Hakiki Lezzet Atölyesi”nde yetişkinler hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de aşçılık sanatını daha yakından tanıyacak. Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde 25 Mart Cuma günü saat 19:00 – 22.00 arası gerçekleştirilecek taze makarnalar atölye çalışmasına katılmak için EKS Mutfak Akademisi ile iletişime geçmek yeterli.

Hakiki lezzet ustaları, birbirinden lezzetli makarnalar yapacak

Kontenjanı sınırlı olan atölyeye katılanlar, EKS Mutfak Akademisi şeflerinin yönetiminde; makarna yapım tekniklerini öğrenerek, makarna hamuru, bolonez sos, beşamel sos, lazanya ve fırın sütlaç yapabilecekler.   

Keyifli vakitlerin, lezzetli yemeklerin adresi Komili Hakki Lezzet Atölyesi’nde katılımcılar, eğlenceli ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkarak; “Komili Hakiki Lezzet Ustası Sertifikası” almaya hak kazanacaklar. Sertifika ile yaratıcılıklarını belgeleyen katılımcılar, geleceğin şefleri arasındaki yerini alacak.

Katılım ücretinin 50 TL olduğu atölye hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için  www.eksmutfak.com adresini ziyaret edebilir veya 0216 325 15 00 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

EKS Mutfak Akademisi \ Koşuyolu
Tarih: 25 Mart 2016, Cuma
Saat: 19.00 – 22.00
Adres: Validebağ Meydanı Koşuyolu Mehmet Akfan Sok. No: 3-5/2 KadıköyBu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler