Dergi Abonelik Formu
Metro Toptancı Market, Coğrafi İşaretli Ürünler Projesi ile Marketing Power Ödülü’nün Sahibi Oldu

Metro Toptancı Market, coğrafi işaretli ürünler alanında yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği reklam kampanyası ile pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden Marketing Power Ödülleri’nde perakende kategorisinde ödüle layık görüldü.  

Kuruluşundan itibaren anlamlı bir ‘iz’ bırakma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Metro Toptancı Market, yerelliğe verdiği değer ve bu ülkeden kazandığını yine bu ülkeye yatırma içgüdüsüyle ticareti güçlendirmek, ülkemizin değerlerini hak ettiği yere ulaştırmak konusunda attığı adımlar çerçevesinde hayata geçirdiği coğrafi işaretli ürünler projesi ile bir ödüle daha layık görüldü.  

Bu yıl Steigenberger Hotel’de onuncusu düzenlenen Marketing Power Konferansı’nda konuşma yapan Metro Toptancı Market Pazarlama, Marka Yönetimi ve İletişim Grup Müdürü Aylin Mutlu; Metro’nun Türkiye’nin eşsiz lezzetlerini kayıt altına alarak gelecek nesillere bırakacağımız kültür mirasımızı oluşturmak adına hayata geçirdiği coğrafi işaretli ürünler projesinin detaylarını aktardı.

Konferans sırasında dağıtılan Marketing Power Ödülleri’nde perakende kategorisinde ödülü kucaklayan Metro Toptancı Market’in ödülünü Metro Toptancı Market Pazarlama, Marka Yönetimi ve İletişim Grup Müdürü Aylin Mutlu aldı. Pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Marketing Power Ödülleri’nde kazandıkları başarının kendileri için gurur verici olduğunu vurgulayan Aylin Mutlu, “Metro Toptancı Market olarak, coğrafi işaretli ürünler projesi ile benzersiz ürünlerimizi dünya mutfağına tanıtıyor ve yerel değerlerimizi gelecek nesillere aktarma şansı yaratıyoruz. Coğrafi işaretli ürünler için yeni bir pazar oluştururken, yerel üreticiyi eğitiyor ve üreticinin rekabet gücünü artırıyoruz. Bu proje ile hem yerel üreticinin rekabet gücünü arttırarak sürdürülebilir kırsal kalkınmaya destek veriyor hem de yerel ürünlerimizin global çapta tanınmasına aracılık ediyoruz.” dedi.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler