Dergi Abonelik Formu
NOLTE VE ZEYKO GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

 

 

German Home Studio önderliğinde bir araya gelen Türkiye’nin en büyük ithal mutfak markası Nolte Küchen ve Almanya’nın ilk ve tek el yapımı mutfaklarını üreten Zeyko Küchen; Etiler’de ortak bir mağaza açtı.

 

Mutfak, yatak odası ve giyinme odasında “Kalite her şeyden önce gelir” ve “Farklı ol, fark yarat” ilkesinden taviz vermeden trendleri belirleyen dünyaca ünlü marka Nolte ve el yapımı ürünleriyle tüm dikkatleri üzerine çekerek mutfakları sıradan olmanın dışına taşıyan Zeyko, Etiler’deki ortak mağazalarının açılışını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. Yeni mağaza, Nolte’nin ülkemizdeki 17. mağazası, Zeyko’nun ise Etiler’deki ilk mağazası oldu.

 

Nolte ve Zeyko ile mutfaklarda üstün kalite…

 

Almanya’nın en büyük ve dünyanın en köklü markalarından biri olan Nolte, 2009 yılı Ekim ayında Türkiye’de açtığı ilk Nolte Home Studio mağazasının ardından satış ağını İstanbul Etiler’de açtığı yeni mağazasıyla genişletti. Nolte, 2016 yılı sonuna kadar Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 20’ye yükseltmeyi planlıyor. Almanya’nın ilk ve tek el yapımı mutfak markası Zeyko ise Etiler’de açtığı ilk mağazasıyla katılımcıların beğenisini topladı ve tam not aldı. Zeyko, ürün yelpazesinde bulunan gerçek taş, ahşap, beton ve cam kapakları, ral kataloğunda bulunan renkleri uygulayabilme avantajı, dünya çapında geçerli olan IF Design ve Reddot Design ödüllü tasarımları, mutfakları ve tüm bunların yanında el işçiliği olması gibi özelliğiyle mutfaklara yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

 

Çok özel Nolte ve Zeyko mutfak tasarımları Etiler’de…

 

Türkiye’de ithal mutfak pazarına 2009 yılından beri öncülük eden Nolte ile 2014 yılında pazara hızlı ve elit bir giriş yapan Zeyko, German Home Studio çatısı altında sizlere mutfaktan daha fazlasını sunmaya hazırlanıyor. Sadece estetiğe değil, fonksiyonelliğe de büyük önem veren iki büyük Alman markası, kullanıcılarına sunduğu sayısız renk, kapak modeli ve mekanizma seçenekleriyle gönülleri fethetmeyi başarıyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler