Dergi Abonelik Formu
Papabubble İle Lezzetli Kutlamalar

Papabubble, tatlı severlerin tadına doyamayacakları, emzik, biberon gibi özel tasarlanmış şekerleri ile Baby Shower kutlamalarına farklı bir tat katacak!
Bebek bekleyen çiftlerin en heyecanlı kutlamalarından biri Baby Shower partileridir. Pastadan, ikramlara, misafirlerinize hediye edeceğiniz cicilerden, kostümünüze kadar her detaya ayrı bir özen gösterilir. Papabubble, heyecanla beklediğiniz bebeğiniz için hazırladığınız kutlamalarınızda da sizi yalnız bırakmıyor ve en sevilen, en özel tatlarını şimdi de anne adaylarının baby shower partileri için hazırlıyor.

Yaşı kaç olursa olsun kimsenin karşı koyamadığı, binlerce tatta hazırlanan Papabubble’lar şimdi de Baby Shower partilerine en eğlenceli halleri ile eşlik ediyor. İster çocuğunuzun cinsiyetini, isterseniz de ismini yazdırabildiğiniz rengarenk şekerler, her tatta ve birden farklı renk seçeneği ile kutlamalarınızda hem damakları hem de gözü doyuruyor. İstediğiniz her simgeyi şekerlerine işleyebilen Papabubble’da biberon, emzik gibi farklı figürlerle hazırlanan birçok sıra dışı seçeneğin yanı sıra rengarenk lolipoplar da parti ve kutlamalara eğlenceli alternatifler oluşturuyor.

Siz de en lezzetli kutlamalar için mutlaka Papapabubble’a uğrayın!
 Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler