Dergi Abonelik Formu
Paşabahçe, Zestglass Ürünleri İle Mutfaktaki Anları Keyfe Dönüştürüyor

Paşabahçe’nin 2015 yılında Ambiente Fuarı’nda lansmanını yaptığı lisanslı markası ZestGlass, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Mutfak ürünlerine farklı bir yorum getiren ZestGlass’ta cam ürünleri yeniden değerlendirilerek ‘ileridönüşüm’ anlayışıyla tekrar tasarlanıyor.

İnovatif özelliğini daima ön planda tutarak mutfaklar için farklı çözümler sunan Paşabahçe, ZestGlass markalı ürünleriyle dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünyadaki en önemli fuarlarından biri olan Ambiente Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkan ZestGlass ürünleri ‘ileridönüşüm’ anlayışıyla tasarlanarak mutfakların havasını değiştiriyor.

Mutfak ürünleri kategorisinde renkli, göz alıcı tarzda tasarımları ve kaliteli aksesuarları ile tüketicilerin beğenisine sunulan ZestGlass’ta Paşabahçe’nin yelpazesindeki farklı ürünler yeni aksesuarlar eklenerek tamamen farklı bir ürüne dönüşüyor. Cam bir kase üzerine takılan süzgeç ile işlevini ikiye katlarken, süzgeçli çay bardağı ile bitki çaylarını hazırlamak keyfe dönüşüyor. Düz bir su karafına takılan aksesuarlar karafı şık bir süt şişesine dönüştürüyor. Su bardağının üzerine tutturulan sıkacak sayesinde meyve sularının tadı bile daha güzel geliyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler