Dergi Abonelik Formu
Pernigotti İle Farklı Bir Kış

155 yıllık geçmişinden gelen tutku ve özeni, en kaliteli fındıklar ve kakao ile birleştiren ‘Farklı İtalyan’ Pernigotti, kışın sert günlerine ve onun getirdiği strese başkaldırmak istediğinizde yanınızda. Yumuşacık ve pürüzsüz dokusu, doğallığı ve lezzeti ile Pernigotti, çikolatanın bir atıştırmalıktan çok daha fazlası olduğunu kanıtlıyor.

‘Farklı İtalyan’ Pernigotti, kışın karanlık günlerine, soğuk havalara ve strese başkaldırmak istediğiniz anda, lezzetinin gücüyle yanınızda. Pürüzsüz ve yumuşacık dokusu ile yazdan kalma bir gün gibi içinizi ısıtan bu lezzet, çikolatanın bir atıştırmalıktan fazlası olduğunu kanıtlıyor.

Pernigotti’yi alışılmış çikolatadan farklı kılan özelliği, 155 yıldır İtalya’ya özgü Gianduia tarzında hazırlanması. En kaliteli fındıklar ve kakaonun birleşimi bu lezzet, içinde doğallığına gölge düşürecek hiçbir katkı maddesi barındırmıyor.

Bir kez tanıştığınızda Pernigotti, aklınızdaki çikolata fikrini bambaşka bir yere taşıyacak. Keyifle, özenle ve tutkuyla hazırlanan bu lezzet, en özel anlarınızda kendinize verdiğiniz bir ödül olacak.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler