Dergi Abonelik Formu
Pizza Yemeyen Kalmayacak: Domino’s Pizza’da Fiyat 6,90’a Düştü


Domino’s Pizza, yapılmayanı yaptı ve pizzalarını 6,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunmaya başladı. Bu benzersiz fiyat sayesinde, Türkiye’de Domino’s Pizza’nın leziz mi leziz pizzalarını yemeyen kalmayacak. Ocak ayı boyunca sürecek kampanya Gel-Al’da geçerli olacak.

Domino’s Pizza bugüne dek kimsenin yapmadığını yaptı ve leziz pizzalarını 6,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunmaya başladı. Bu çılgın kampanya sayesinde Türkiye’de pizza yemeyen kalmayacak. Domino’s severler ise pizzalarına çok daha kolay ulaşacak.

Ocak ayı boyunca sürecek kampanya Gel-Al’da geçerli oluyor. Kendi kategorisinde eşi benzeri olmayan bu fiyat ile, Domino’s Pizza’nın çekiciliği de zirve yapıyor.

Size en yakın Domino’s Pizza restoranına giderek pizzanızı en uygun fiyata yiyebilir, pizzanızı alıp sevdiklerinizle evinizde veya iş yerinizde paylaşabilirsiniz. Dilerseniz de dominos.com.tr’den size en yakın şubeyi bulabilir ve Gel-Al servisten pizzanızı almak üzere siparişinizi verebilirsiniz. Böylece siz yolunuza devam ettiğiniz sırada hazırlanan pizzanızı, restorana ulaştığınızda hiç beklemeden alabilirsiniz.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler