Dergi Abonelik Formu
Profilo Kahvedan ile Bitmeyen Türk Kahvesi Keyfi

Profilo Kahvedan ile Bitmeyen Türk Kahvesi Keyfi

 

Profilo’nun yepyeni Türk kahvesi makinesi Kahvedan, tek seferde 6 fincan kahve hazırlayabilme özelliği ile kahve tutkunlarının favorisi olmaya hazır.

 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, kahve tutkunları için çok özel bir kahve makinesi sunuyor; Profilo Kahvedan! Geniş ailelerin ve kalabalık misafir ağırlayanların vazgeçilmezi olacak Kahvedan, Ocak 2017‘den itibaren tüm Profilo Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.

 

Profilo Kahvedan ile tek seferde 6 kahve

Profilo Kahvedan, tek seferde 6 fincan kahve hazırlayabilme özelliği ile kahve keyfi hiç bitmeyen ailelerin ihtiyacına cevap veriyor.

 

Küçük, orta ve büyük olmak üzere3 farklı fincan boyutu seçeneği sayesinde kahveyi ihtiyacınıza göre hazırlamayı sağlayan Kahvedan, dokunmatik kontrol paneli ve  taşma önleme sensörü teknolojileri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Kahvedan, sesli uyarı sistemi ile de kahve hazır olduğunda bilgi vererek makina başında bekleme derdini ortadan kaldırıyor.

 

Benzerlerine oranla çok sessiz çalışan Kahvedan’ın kolayca doldurulabilen ve çıkartılıp temizlenebilen haznesi 1,4 litre su kapasitesi ile uzun süre kullanım imkanı sağlıyor.

 

Kahvedan sizin yerinize herşeyi düşünüyor

 

Annelerin hayatını kolaylaştıran ürünler geliştiren Profilo, istenmeyen mutfak kazalarını önlemek için geliştirilen Kahvedan çocuk kilidi ve uyku modu sayesinde annelerin kalbini fethedecek.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler