Dergi Abonelik Formu
Prototype'ta Kitapseverler İçin Mini Kütüphane; Bookstore

Plazaların tam göbeğinde, Maslak No.1’de yer alan “Prototype”, leziz yemeklerin, keyifli kahvelerin ve benzersiz workshoplarının yanı sıra mekanın içinde yer alan mini kütüphanesiyle de kitapseverler için öğle arasında alışveriş deneyimi sunuyor.

Coffee Shop, Pasta Pizza, Plus Kitchen, Atelier ve Book Store gibi farklı mekanlara kendi içinde ev sahipliği yapan Prototype, yerli ve yabancı olmak üzere birçok ünlü yazarın kitaplarının yer aldığı kütüphanesiyle de misafirlerine benzersiz deneyimler sunuyor.

Yoğun iş temposundan uzaklaşmak isteyenler için kendi içinde farklı konseptlere yer veren Prototype, içinde yer alan Bookstore köşesi ile kitapseverler için hem ufak bir kaçamak hem de alışveriş deneyimi sunuyor. Kütüphanede yer alan kitaplardan dilediğinizi satın alabildiğiniz Bookstore’da dilerseniz de kahvenizi içerken kitaplara göz gezdirebilir hatta okuyabilirsiniz.

Siz de farklı ve keyifli ambiyansıyla Prototype’da farklı deneyimler keşfetmeye hazır olun!Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler