Dergi Abonelik Formu
Rezervin İle Seçkin Restoranlarda Yeriniz Her Zaman Ayrı

Restoran rezervasyonunu online dünyaya taşıyan Rezervin, en gözde restoranlarda, istediğiniz an tek tıkla mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden yerinizi ayırma imkanı sunuyor.

Doğuş Müşteri Sistemleri’nin restoran rezervasyon platformu Rezervin, gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan restoran rezervasyon sürecini Türkiye’de online platformda faaliyete geçirdi. Uygulamayı ücretsiz indirip Rezervin’in keşifler ve ayrıcalıklarla dolu dünyası ile tanışan ve tek tıkla tercih ettikleri restoranda yerlerini ayıran kullanıcılar, restoranda yer bulma endişesinden kurtuluyor, sadece yemeğin ve keyifli sohbetin tadını çıkarıyor.

Şu anda sayısı 190’a ulaşan seçkin restoran ile işbirliği içinde olan Rezervin, yıl sonunda 350 restorana ulaşmayı hedefliyor. Rezervin’in çalışma ortaklığı yürüttüğü restoranlar arasında Fenix, Zuma, La Petite Maison, Kilimanjaro, Mitte, Sunset, Backyard, La Mancha, İncirli Şaraphane, Lokanta Maya gibi markalar bulunuyor. Ayrıca Swissotel (Chalet/Café Swiss/Les Ambassadeurs), St. Regis (Spago/St. Regis Brasserie), Çırağan Palace Kempinski ve Four Seasons Hotel restoranları da, Rezervin’in işbirliği yürüttüğü seçkin mekanlar arasında yer alıyor. Rezervin’in, 2016 yılı içinde İngilizce versiyonunun da hayata geçmesiyle, Türkiye’de yaşayan yabancı üyelere ve ülkemizi ziyaret eden turistlere de hizmet verilmesi planlanıyor.

Size en uygun restoranda en kısa sürede rezervasyon

Rezervin, pratik çözümler ve ayrıcalıklar sunduğu mobil uygulama ve web sitesi ile mükemmelleştirilmiş rezervasyon deneyimini parmaklarınızın ucuna taşıyor. Restoranlar hakkında detaylı bilgiler ve öneri listeleriyle, zevkinize en uygun alternatifleri dilediğiniz tarih ve saatteki uygunluk durumlarına göre telefonunuzdan belirleyebiliyorsunuz. Rezervasyon deneyimini bir üst seviyeye taşıyarak, dışarıda yemek yemeyi daha da keyifli hale getiren Rezervin ile rezervasyon için harcadığınız zaman en aza iniyor.

Yoğun ilgi gören restoranlarda Rezervin avantajı

Rezervin üyeleri en gözde ve yoğun talep gören restoranlarda dahi yer bulma endişesi yaşamıyor çünkü Rezervin üyelerinin yeri her zaman ayrı. Tek yapmanız gereken, tercih ettiğiniz gün, saat ve kaç kişi katılacağınıza karar vermek ve Rezervin’de tek tıkla rezervasyonunuzu yapmak.

Farklı kanallardan rezervasyonlarınızı yönetin

Kullanıcılar, Rezervin’i, ‘mobil uygulama’, ‘web site - www.rezervin.com’, ‘çağrı merkezi’ ve ‘ZUBİZU mobil uygulamasının içinde yer alan rezervasyon butonu’ gibi farklı kanallardan rezervasyonlarını rahatlıkla yönetebiliyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler