Dergi Abonelik Formu
Rumeli Hisarı’nda oyuncuların sık sık ziyaret ettiği mekanlardan biri olan Mel’s Cafe & Bistro, yeni yılda da misafirlerini bekliyor.

Rumeli Hisarı’nda oyuncuların sık sık ziyaret ettiği mekanlardan biri olan Mel’s Cafe & Bistro, yeni yılda  da misafirlerini bekliyor.

 

Kendisi gibi oyuncu arkadaşlarını mekânının sıcacık ortamında ağırlayan Melisa Toros; özenle hazırladığı menüsü, Türkiye’nin farklı yörelerinden özel olarak getirttiği yerel lezzetleri ile göz kamaştıran Boğaz manzarasında misafirlerini ağırlıyor.

 

Bütün yemeklerin farklı konseptlere göre servis edildiği mekanda, Sevgili Tabağı, Kanka Tabağı, Kırık Kalpler Tabağı ya da Bekarlık Sultanlık Tabağını tercih edebiliyorsunuz. Tabii konsept kahvaltıların dışında a la carte da sipariş verebilirsiniz. Dallas burgerden Bolu’dan özel olarak getirtilen mantıya, Mel’s pizzadan her gün taze olarak hazırlanan tiramisuya kadar çok zengin bir menüye sahip olan mekanda ister soba başında kestane pişirmenin keyfini yaşayın, isterseniz Boğaz manzarasına karşı kahvenizi yudumlayın.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler