Dergi Abonelik Formu
‘Şapkadan Lezzet Çıkaran Şefler’ sahneye Bodrum’da çıktı

‘Şapkadan Lezzet Çıkaran Şefler’ sahneye Bodrum’da çıktı

 

Unilever Food Solutions Şapkadan Lezzet Çıkaran Şefler Buluşması’nın sürpriz konuğu Demet Akbağ oldu

 

Unilever Food Solutions, ev dışı tüketim sektöründe müşterilerinin işlerini geliştiren ve operasyonlarını daha verimli hale getiren çözümlerini, ‘Şapkadan Lezzet Çıkaran Şefler Buluşması’ konsepti ile Bodrum Ramada Resort’te düzenlenen etkinlikte sundu.

 

 

Etkinliklerin sürpriz konuğu ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Demet Akbağ, Unilever Food Solutions mutfağına girerek şeflerin eğlenceli bir gün geçirmesine katkı sağladı.

 

Türkiye’de ev dışı gıda sektörünün gelişmesine liderlik eden, mutfaklara verimlilik getiren ürünleri ve servisleri iş ortaklarının beğenisine sunan Unilever Food Solutions, ‘Şapkadan Lezzet Çıkaran Şefler Buluşması’nı ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Demet Akbağ’ın katılımıyla Bodrum Ramada Resort’te düzenledi.

 

Şefler Buluşması’nda, Demet Akbağ’ın ev dışı tüketim sektörüne yönelik eğlenceli sorularına, Unilever Food Solutions Pazarlama Direktörü Nihan Kayı, Pazarlama Müdürü Bahadır Elezoğlu, Yönetici Şef Yasemin Ataman ve AR-GE Müdürü Filiz Bağcı’nın aynı şekilde eğlenceli cevaplar verdi. Yaklaşık 600 şefin katıldığı etkinlikte, Demet Akbağ’ın şeflerin mutfakta yaşadıkları sorunlara değindiği skeçler salondaki şefler tarafından beğeniyle karşılandı. Akbağ, Şef Yasemin Ataman ile Unilever Food Solutions mutfağına girerek şeflerin eğlenceli bir gün geçirmesine katkı sağladı.

 

Knorr, Lipton, Hellmann’s, Carte d’Or, Calve, Rama, Sana ve Becel’i bünyesinde bulunduran Unilever Food Solutions’ın şeflerin hayatını kolaylaştıran ürünleri ve hizmetleri etkinliğe katılan şefler ve sektör temsilcisi ile paylaşıldı. Şeflerin günlük hayatta yaşadıkları zorlukları hafifletmek, zaman ve maliyet yönetimi ile birlikte müşteri memnuniyetine yönelik sıkıntılarına çözüm sunmak odaklı geliştirilen Unilever Food Solutions hizmetleri için eğlenceli sunumlar yapıldı.

 

Unilever Food Solutions Pazarlama Direktörü Nihan Kayı, “Şapkadan Lezzet Çıkaran Şefler Buluşmanda bu yıl İstanbul ve Bodrum’da en önemli iş ortağımız olan şeflerle bir araya geliyoruz. Ekip olarak lezzetli ve eğlenceli sunumlar ile ürün ve hizmetlerimizi anlattık.

 

Unilever Food Solutions olarak, şeflere mutfakta ilham veren profesyonel malzemeler, servisler ve çözümler geliştiriyoruz. Şefleri yakından anlamak için Türkiye’de kadromuzda 22 şef bulunuyor. 74 ülkede faaliyet gösteren şirketimizin globalde bünyesinde ise 500’ün üzerinde şef bulunuyor. Türkiye’de bu global bilgi birikimini de sektöre sunuyoruz” dedi.

 

Bu yıl Unilever Food Solutions’ın gündeminde ‘Gıda Güvenliği’ en üst sırada!

 

Servisler kapsamında bu yıl gıda güvenliği konusunun Unilever Food Solutions’ın en önemli gündemi olduğunu açıklayan Kayı, “Geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Türkiye Şef Araştırması’na katılan şeflerin %80’i ‘Gıda Güvenliği’ alanında eğitim almayı en önemli ihtiyacı olarak tanımladı. Şeflerimizin bu ihtiyacı bizi harekete geçirdi. Unilever Food Solutions olarak, Gıda Güvenliği Derneği işbirliğiyle ‘Sertifikalı Gıda Güvenliği Eğitimi’ programını bu yıl başlatıyoruz. Türkiye genelinde tüm mutfak ekiplerine ulaşabilmek için eğitimleri online olarak planladık. Online eğitimleri tamamlayan şeflerimize isme özel sertifikalarını göndereceğiz” dedi.

 

 

Unilever Food Solutions: Türkiye’de Knorr, Lipton, Carte d’Or, Calve, Hellmann’s, Rama, Sana ve Becel’i bünyesinde bulunduran Unilever Food Solutions’a ait ürünler, her iki işletmeden biri tarafından tercih ediliyor. Sunduğu profesyonel malzemelerle yoğun rekabet ortamında müşterilerini ve onların misafirlerini anlayarak, ev dışı gıda sektörünün referans merkezi konumunda olan Unilever Food Solutions, ‘her gün ilham kaynağınız’ sloganıyla mutfak ve beslenme konularında iş ortaklarına ilham kaynağı olmaya devam ediyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler