Dergi Abonelik Formu
Şef İsmet Saz'ın İmza Yemeği Beef Wellington'ın Tadına Toi Akaretler'de Varın

İstanbul’un en ayrıcalıklı mekanları arasında yerini alan TOI Akaretler; Şef İsmet Saz’ ın imza yemeği Beef Wellington’ ın yanı sıra muhteşem ambiyansı ile dikkatleri çekiyor.
 
Samimi ve davetkar ortamıyla şehirdeki fine dining anlayışına farklı bir boyut kazandıran TOI Akaretler; imza yemekleri, sıcak ve samimi ortamı ve sıra dışı kokteylleriyle İstanbul’ un en popüler mekanları arasında yer alıyor.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok önemli restoranda tecrübe kazanmış, uzun yıllar yaşadığı New York’ta iki Michelin yıldızlı Gordon Ramsay at London gibi birçok uluslararası restoranda tecrübeye sahip olan Türk Şef İsmet Saz’ ın imza yemeği ‘Beef Wellington’ ın tadına doyamayacaksınız. Bonfilenin özel bir karışımla harmanlanıp, kabaran bir hamur ile etrafının sarılarak pişirildiği muhteşem bir lezzet olan ‘Beef Wellington’ sizin de favoriniz olacak!

TOI Akaretler, hem klasikleri hem de yeni trendleri bir arada bulabileceğiniz, Şef İsmet Saz’ ın misafirlerle bizzat ilgilendiği, sadelik ve mükemmellik üzerine odaklanmış 38 kişilik üst segment bir şef restoranı olarak kendinden çok söz ettirecek!Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler