Dergi Abonelik Formu
Sevgililer Günü’nde Pizza Hut’tan Yarı Yarıya Pizza

Pizza Hut Sevgililer Günü’nde farklı damak zevklerine sahip âşıkları tek pizzada buluşturuyor.

Sevgililer Günü için özel olarak hazırlanan aşk dolu ‘yarı yarıya pizza’, iki farklı lezzet seçeneğini tek bir büyük boy pizzada lezzet tutkunlarına sunuyor. 1-15 Şubat tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyayla, klasik kategorisindeki tüm büyük boy ‘yarı yarıya pizza’lar 17,90 TL’den satılıyor.

“Dünyanın en meşhur pizzası” sloganıyla, dünya genelinde 100’den fazla ülkede 15.600 şubeyle hizmet veren Pizza Hut’la Sevgililer Günü’nde hem gözünüz, hem gönlünüz, hem de damağınız şenlenecek. Sevgililer Günü’nde farklı damak zevklerine sahip âşıkları tek pizzada buluşturmayı hedefleyen Pizza Hut, ‘yarı yarıya pizza’ ile farklı lezzetleri paylaşmak isteyen çiftler için lezzetin tek adresi olacak.

Pizzalarını aşk ve sevgiyle harmanlayan Pizza Hut, ‘yarı yarıya pizza’yı büyük boy klasik kategorisindeki tüm hamur çeşitlerinde 17,90 TL’ye tüketicilerine sunacak. 1-15 Şubat tarihleri arasında geçerli olan kampanya pizzahut.com.tr, 444 6 555 Pizza Hut’tı ve Pizza Hut restoranlarında pizza severleri bekliyor.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler