Dergi Abonelik Formu
Seviyorsak Sebebi Çok, Sütaş Süzme Gibisi Yok Sütaş Süzme çok sevildi, sofraların vazgeçilmezi oldu

Seviyorsak Sebebi Çok, Sütaş Süzme Gibisi Yok

Sütaş Süzme çok sevildi, sofraların vazgeçilmezi oldu

Sütaş’ın, peynir kategorisinde bir ilke imza atarak Türkiye’yle buluşturduğu Sütaş Süzme; yumuşak lezzeti, ağızda eriyen kıvamı ve pratik kullanımıyla çok sevildi, sofraların vazgeçilmezi oldu.

Bağımsız araştırma şirketi verileri Sütaş Süzme’nin,  Türkiye’de en çok tercih edilen peynir markası* olduğunu teyit ediyor.

Bağımsız araştırma şirketi tarafından yapılan tüketici araştırması, Sütaş Süzme’nin peynir dünyasının yıldızı olduğunu gösteriyor. Araştırmaya göre; süzme peynir denildiğinde ilk akla gelen ve en çok tercih edilen marka olan Sütaş Süzme, tüketicileri tarafından “ailemin en sevdiği lezzet” olarak tanımlanıyor ve tavsiye ediliyor.

Sütaş Süzme, yumuşak lezzeti, ağızda eriyen kıvamının yanı sıra kolay dilimlenebilmesi, rahatlıkla küp küp kesilebilmesi, ekmeğe kolaylıkla sürülebilmesi ile sofraların vazgeçilmezi oldu. Bazen salataları süsleyen, bazen sandviçlere lezzet katan Sütaş Süzme, Türkiye gibi peynir konusunda uzman ve bir o kadar da farklı damak tatlarına sahip bir ülkeye yepyeni bir peynir alışkanlığı kazandırdı. Milyonlarca insanı aynı peynir tadında buluşturan, peynir sevmeyen çocukların bile kalbini kazanan Sütaş Süzme, en çok haneye giren peynir markası oldu.

Tüm bunlardan yola çıkarak yeni iletişim kampanyasını “Seviyorsak Sebebi çok, Sütaş Süzme Gibisi Yok” sloganıyla oluşturan Sütaş, yediden yetmişe herkesi, Sütaş Süzme lezzetinde buluşturduğunun altını çiziyor.

Türkiye’ye yepyeni bir peynir alışkanlığı kazandıran Sütaş Süzme, yeni ürünleriyle de kategoriye öncülük etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde tüketicinin beğenisine sunduğu Süzme Keçi’den sonra raflarda yerini alan “Kutu Kutu Süzme”, Türkiye’nin ilk ve tek porsiyon ambalajlı süzme peyniri olma özelliğini taşıyor. 25 gramlık pratik mini paketlerde sunulan Kutu Kutu Süzme ile yediden yetmişe herkes, sağlıklı bir ara öğüne ihtiyaç duyduğu her an her yerde, kolaylıkla bu lezzete ulaşacak.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler