Dergi Abonelik Formu
Sütlü Tatlının Ustası Aydın’ın En Büyük Mağazasında Tatlı Severleri Bekliyor

Bolulu Hasan Usta’nın Aydın Mağazası Yeni Yüzü ve Yeni Sürprizleriyle Hizmetinizde

Sunduğu birbirinden lezzetli tatlarla 7’den 70’e tatlı severlerin gönlünde taht kuran Bolulu Hasan Usta, Aydın’da yenilenen mağazasında tatlı severlere keyifli zaman sunuyor. 300 m2 alanda hizmet veren Bolulu Hasan Usta, kapalı – açık çocuk oyun alanları, bahçe ve açık alan alternatifleriyle ailece zaman geçirmeniz için sizi bekliyor.

Doğal malzeme ve sunduğu lezzet ayrıcalığı ile tatlı yeme alışkanlığını şölene çeviren Bolulu Hasan Usta yenilen Aydın’daki mağazasında ailenizle birlikte güzel bir vakit geçirmenizi sağlıyor. Siz tatlıya doyarken, çocuklarınız da açık ve kapalı oyun alanlarıyla oynamaya doyacaklar.

Ailece zaman geçirebilmek, siz sohbet ederken çocukların eğlenebileceği yerler bulmak önemli. 2010 yılından bu yana Aydın’da hizmet veren Bolulu Hasan Usta, yeni bir yıla yeni bir konsepte ‘‘Merhaba’’ diyor. Ailelerin zaman geçireceği 100 m2 açık alan, çocuklar için bahçede oynayabilecekleri 80 m2 alan, tercihe göre kullanabilecekleri 15 m2 kapalı oyun alanı ve emzirme odasıyla ailece vakit geçirebilirsiniz.

Hafif ve sağlıklı olması nedeniyle tatlı çeşitleri arasında en çok sevilen sütlü tatlıların sofralardaki yeri apayrı. Her lezzeti olduğu gibi sütlü tatlıları da ustasından yemek gerekir. Sütlü tatlı severleri tatlının ustasıyla bir araya getirmek için Bolulu Hasan Usta, Aydın’da yenilenen yüzüyle sizlere çok daha yakın.

Yeni Mağaza, Yeni Konsept ve Yeni Tatlar

Her geçen gün zincirine yeni bir mağaza ekleyerek gitgide büyüyen sütlü tatlı devi Bolulu Hasan Usta yeni konseptiyle yenilenen mağazalarında yeni lezzetlerini tatlı severlerin beğenisine sunuyor. Güne zinde başlamanıza yardımcı olacak kahvaltı, tadıyla damaklarda lezzet şöleni yaratan cheesecake, nesspresso’yla kahve keyfi, Osmanlı mutfağı denildiğinde akla ilk gelen lokum gibi yeni tatlar Bolulu Hasan Usta’nın yeni mağazalarında tatlı seferlerle buluşan yeni tatlardan…

Her damak tadına uygun sunmuş olduğu tatlı, çikolata ve dondurma seçeneklerinin hiçbirinde aroma, gıda boyası ve koruyucu katkı maddesi kullanmayan Bolulu Hasan Usta’nın mutfağının sırrı doğal ve katkısız gıdalar.

23 ilde toplam 124 şube ile sütlü tatlı devi olan Bolulu Hasan Usta, bu evlerde lezzet şöleni yaşatacak.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler